Gizem Salkım kimdir? Kaç yaşında? Gizem Salkım babası kimdir? Ozan Düzdaş ne iş yapar?

02.11.2022
Gizem Salkım kimdir? Kaç yaşında? Gizem Salkım babası kimdir? Ozan Düzdaş ne iş yapar?

Gizem Salkım kimdir? Kaç yaşında? Gizem Salkım babası kimdir? Ozan Düzdaş ne iş yapar?

@gizem.salkm kullanıcı adı ile instagramda bulunur Gizem. Aşcıdır, Mutfak Yemek pişirme konularında yaptığı paylaşımlar hayli ilgi çekicidir.

Fotoğraf Açıklaması:

O kadar çok şey yazmak istiyorum ki sanırım bir blog açıp adımı vermeden içimi dökerim bi ara… hep bi şekilde insanların iyi taraflarına bakmayı tercih ettim ama bazen keşke böyle olmasaydı dediğim zamanlar oldu.. olsun olması gereken bi şekilde oluyor nasıl olsa?Ben yemek yapıp duygularımı o şekilde ifade etmeye karar verdim 🙂 kızlar işinize ve kendinize odaklanın ve sakın kendinizi bırakmayın günün sonunda yine siz kendinizi ayağa kaldıracaksınız. Siz bırakırsanız kalkamayabilirsiniz.Ben bunu biraz zor anladım ama anladım. Dışardan bakıldığında herşey hoş güzel olsa da hepimizin savaşı farklı dimi? Keşke bi kendimizden cıkıp karşı tarafı anlayabilsek? Yargılamadan,kırmadan.. Ben hep anlamaya çalıştım en azından denedim..
-merhametimizi ne zaman kaybettik acaba? neyse ben yazarım da yazarım bu aralar…

Yine bir balık olarak duygulara büründüm siz bi ara YouTube kanalımıza bi göz atıp tariflerimize bakın !!!

Yeşim Salkım ve Mustafa İmre evliliğinden olma 1990 doğumlu Gizem İmre 28 yaşındadır. Ozan Düzdaş ile 2018 Ocak ayında Gayrettepe’de lüks bir otelde evlenmişti.

Yeşim Salkım’ın kızı Gizem İmre ve Ozan Düzdaş boşandılar. Boşanmanın ardından Gizem İmre sosyal medya hesabından da açıklamada bulundu.

3 yıllık evliliklerini karşılıklı saygı çerçevesinde sonlandırdıklarını dile getiren Gizem İmre yaptığı açıklamada, “Herkese selam. Üç yıl önce hayatımı birleştirdiğim Ozan Düzdaş ile bugünden itibaren yollarımıza ayrı devam edeceğiz. Sevgi ve saygı ile yürüttüğümüz evliliğimiz aynı sevgi ve saygı ile sonlanmıştır. Herkesten anlayış ve hoşgörü ile yaklaşmasını rica ediyoruz. Sevgi ve saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

Ozan Düzdaş kimdir? Ozan Düzdaş ne iş yapıyor? Ozan Düzdaş Nereli? Ozan Düzdaş Kaç yaşında?

Ozan Düzdaş iş adamı olarak bilinmektedir.

You cannot copy content of this page