Gelinim Mutfakta Hüsniye kimdir, kaç yaşında? Nereli?

02.11.2022
Gelinim Mutfakta Hüsniye kimdir, kaç yaşında? Nereli?

Gelinim Mutfakta Hüsniye kimdir, kaç yaşında? Nereli?

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonunda Nursel Ergin’in sunumuyla ekrana gelen dönemde de yarışmaya katılan Hüsniye sunucudan da kıdemli bir isim olarak biliniyor. Yarışmaya Fatih Ürek döneminde katılan Hüsniye’nin tam adı Hüsniye Karabulut’tur.

Hüsniye ile gelini Hatice 10 Ekim 2022 Pazartesi günkü bölümde bu sezon ilk kez yarışmaya katılım sağladı. İkili, yarışmaya “fenomenler” kategorisinde dahil oldular.

Hüsniye Karabulut yarışmaya İstanbul Zeytinburnu’nda katılıyor.

54 yaşında olan Hüsniye Karabulut’un 2 oğlu var.

Meslek olarak ise yaşam koçluğu yaptığını söyleyen Hüsniye Karabulut, manevi alemlerle ilgilenen bir isimdir.

Gelinim Mutfakta Hüsniye, çok kitap okumakla, çok bilgili olmakla sık sık övündüğü için diğer kayınvalidelerin de arada tepkisini çekiyor.

Yarışmada en çok da Aysun Kuşatan’ın kayınvalidesi Nurten Kuşatan ile takışan Hüsniye hanım, yeni gelen kayınvalidelerle de çok sert tarıtşmalar yaşıyor.

Hüsniye şu ana kadar yarışmaya katılan en zorlu kayınvalidelerden biridir.

Ev hanımı olan Hatice Karabulut, 1993 yılında dünyaya geldi. 2012 yılında hayatını Hüseyin Karabulut ile birleştiren ve 4 yaşında bir kızı olan genç yarışmacı, İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde yaşıyordu.

Yarışmanın ilk bölümünde kendisini tanıtırken zor ve hırslı bir insan olduğunu dile getiren Hatice Karabulut, iddiasını “ “Buraya kazanmaya geldim, asla boş dönmeyeceğim” sözleriyle ortaya koymuştu.

You cannot copy content of this page