Bir Peri Masalı Zafer kimdir, Gerçek adı ne? Mustafa Mert Koç kimdir?

28.10.2022

Bir Peri Masalı Zafer kimdir, Gerçek adı ne? Mustafa Mert Koç kimdir?

FOX TV’de bu sezon yeni başlayan dizinin başrolünde Alina Boz bulunuyor.

2018’de ATV ekranlarına gelen Şahin Tepesi dizisinde Cem karakterini, 2019 yılında rol aldığı Benim Adım Melek dizisinde Ömer karakterini canlandırdı.

Sıradan bir hayat süren Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması bütün hayatını değiştirir.

Bulduğu parayı eski hayatını geride bırakıp kendine zengin bir imaj vermek için kullanmaya karar veren Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır.

Fakat Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olduğu kadar basit olmadığı gibi geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

Hayallerinin peşine düşerek olmadık maceralara atılan Zeynep, memleketin en zengin aileleriyle temas kurmaya çalışır.

Hayatını yoksul bir şekilde geçirmek istemeyen Zeynep’in girdiği yol zorlu oldu kadar aynızamanda son derece tehlikelidir. Çünkü daha yolun başında olmadık işlere bulaşıyor. Zafer ise Zeynep’in ana hedefindeki zengin aile çocuklarından biridir. Kendini ispatlama aşamasında olan Zafer, ailesinin güvenini kazanmak için elinden geleni yapmaya çalışırken çeşitli engellerle karşılaşır. Bir Peri Masalı dizisinde Zafer karakterini Mustafa Mert Koç canlandırmaktadır. Bir Peri Masalı Zafer karakterini Mustafa Mert Koç canlandırmaktadır.

Mustafa Mert Koç, sinema ve dizi oyuncusu, sosyal medya fenomenidir. 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Atılım Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu.

Ayrıca Los Angeles’da oyunculuk eğitimleri aldı. Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Mustafa Mert Koç, Oyunculuğa 2014 yılında Kolpaçino adlı sinema filminde rol alarak başladı.

You cannot copy content of this page