Heyceyn Kaç Yaşında? Heyceyn Kimdir? Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir?

27.10.2022

Heyceyn Kaç Yaşında? Heyceyn Kimdir? Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir?   

Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer 17 mart 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi evlendiği güne kadar oldukça normal bir hayat yaşayan bir kadındı 2014 yılında Şehinşah olarak bilinen Ufuk Yıkılmaz ile evlenmiş ve 2016 yılın’ da Atlas adı verilen bir evlatları bulunuyor. Heyceyn Şehinşah Oldukça güzel bir hayat yaşadıkları düşünülüyordu ancak 2017 yılında büyük bir skandal ile ayrılık kararı aldıkları ortaya çıktı ve sosyal medya paylaşımları ise oldukça cüretkar olarak görüldü ve kısa sürede çok fazla takipçiye ulaştı.

Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer 17 mart 1992 yılında dünyaya geldi ve 2022 yılında 30 yaşındadır. Ceyda Yılmazer Çocuğu gibi soruların cevaplarını aradığımız içeriğimizde en çok merak edilen konuların arasında bulunan Heyceyn çocuğu Kimdir? sorularına cevap vereceğiz. 2014 yılında Şehinşah ile dünya evine giren Heyceyn 2016 yılında Atlas adını verdikleri bir evlatları dünyaya geldi ancak tatsız bir şekilde 2017 yılında ayrılık kararı aldılar ve ayrıldılar.

Ceyda Yılmazer nereli Ceyda Yılmazer 1992 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş ve aslen İstanbul’ lu olduğu bilinmektedir. 17 Mart 1992 yılında İstanbul’da doğan Ceyda Yılmazer Ünlü Rapçi Şehinşah ile boşanmasının ardından henüz kimse ile evlilik yapmayan Heyceyn ne zaman evleneceği muamma olarak görünmektedir.

You cannot copy content of this page