Merve Kaya kaç yaşında? Merve Kaya kimin kızı, babası kimdir, ne iş yapıyor?

23.10.2022

Merve Kaya kaç yaşında? Merve Kaya kimin kızı, babası kimdir, ne iş yapıyor? Merve Kaya kimdir, kimin kazı, ne iş yapıyor, Engincan Ural ne iş yapıyor?

Hakan Ural ile Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın Merve Kaya bir inşaat şirketinde Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapıyor. Sibel Can ile Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural, uzun bir süredir birlikte olduğu Merve Kaya’ya evlilik teklifi etti. “Evet” cevabını alan Ural, sürpriz evlilik teklifi fotoğrafları da sosyal medyada hızla yayıldı.

Sosyetenin tanınmış isimlerinin başında gelen ve geçtiğimiz hafta evlenen Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer’e sahte nikah memurluğu yapan Engincan Ural, uzun süredir aşk yaşadığı Merve Kaya’ya evlilik teklifi etti. Kaya ise Ural’a “Evet” cevabını verdi. Melisa Ural’ın da olduğu arkadaş grubuyla eğlenen çiftin, mutlu kareleri de sosyal medyada yayıldı.

Sibel Can’ın gelini Merve Kaya’nın İzka İnşaat İş Geliştirme Koordinatörü olduğu biliniyor.

Engincan Ural’ın evlilik teklifini Nisan ayında kabul eden ve görkemli bir düğün ile evlenen Merve Kaya’nın özel hayatı hakkında internette bir bilgi bulunmuyor.

Birçok yerde Merve Kaya’nın @mervenkaya kullanıcı adıyla Instagram’da yer aldığı söylense de bu konuda da net bir bilgi bulunmuyor.

İzka İnşaat İş Geliştirme Koordinatörü Merve Kaya, “Günümüzde kentlerin dönüşüm faaliyetleri ağırlıklı olarak bina bazında yapılıyor.

Çift, 9 Ekim’de Bodrum’daki Villa Maçakızı’nda hayatlarını birleştirecek. Çifti, iki gece sürecek bu özel günlerinde ailelerinin yanı sıra yakın dostları da yalnız bırakmayacak. Hürriyet’ten Cansu Topçu’nun haberine göre; Sibel Can, oğlunun düğününde sahneye çıkacak. Sanatçı, nikâhın ardından sevilen şarkılarını oğlu, gelini ve davetliler için söyleyecek.

Sosyetenin tanınmış isimlerinin başında gelen ve geçtiğimiz hafta evlenen Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer’e sahte nikah memurluğu yapan Engincan Ural, uzun süredir aşk yaşadığı Merve Kaya’ya evlilik teklifi etti.

Kaya ise Ural’a “Evet” cevabını verdi. Melisa Ural’ın da olduğu arkadaş grubuyla eğlenen çiftin, mutlu kareleri de sosyal medyada yayıldı.

Engincan Ural 27 Ocak 1992 yılında doğdu. 29 Yaşında olan Ural’ın eğitim hayatı şöyle;

University of Westminster (2016–2017), Miami Üniversitesi (2011–2015), TED İstanbul Koleji (2002–2011)

27 Ocak 1992’de İstanbul’da doğdu. Baba tarafından Malatyalı, anne tarafından ise Yugoslavya göçmenidir. Eğitim hayatını İngiltere Londra ve Amerika Miami’de tamamlamıştır. Pop müzik şarkıcısı. Şarkıcı Sibel Can ile şarkıcı Hakan Ural’ın oğludur. İsmi medyada hem Engincan hem Engin Can olarak geçiyor. Engincan Ural, sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.Melisa isminde bir kız kardeşi vardır. İstanbul, Miami ve Londra üçgeni arasında yaşayan Engincan Ural, instagram’dan sık sık paylaşımlar yapmaktadır.

You cannot copy content of this page