Konuşanlar, Esra, Çağla, Esma, Berna, Merve, Hülya, Ayça, Özkan, Özgür, Emre Kimdir? İnstagram hesapları ne?

16.04.2022

Konuşanlar, Esra, Çağla, Esma, Berna, Merve, Hülya, Ayça, Özkan, Özgür, Emre Kimdir? İnstagram hesapları ne?

Konuşanlar Ayça kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Ayça daha önce de programa katıldı ve 2. sezonun 59: bölümünde izleyicilerin karşısına çıktı. Bugün de izleyicilerin göreceği konuşanlardan biri olan Ayça diş hakiminin yanında çalışıyor. Saçlarının beyazlaması nedeniye Hasan Can Kaya ile arasında geçen konuşma herkesi güldürdü. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Emre

Konuşanlar Emre kimdir?

Bugün yayınlanan 2. sezon 63. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Konuşanlar’a katılan Emre aslen Samsunlu. 24 yaşında. Yerel yönetimler okudu ancak alanında iş bulamadığı için özel sektörde iş denemeleri oldu. Burada da başarı yakalayamadı ve şu an çalışmamaktadır. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Özgür Yarlığan

Konuşanlar Özgür Yarlığan kimdir?

Bugün yayınlanan 2. sezon 63. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Konuşanlar’a katılan Özgür Yarlığan Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu. İnşaat mühendisliği yapıyor. Sevgilisi var. Yayında sokak hayvanları için bağışta bulunarak örnek bir davranış sergiledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Çağla kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Çağla, Özkan tarafından dünyanın 8. harikası olarak tanımlandı. Kendisi Kadir Has Üniversitesi’nde yeni medya bölümü öğrencisi. Erkek arkadaşı ile yaşadığı olay sonrasında kendisinin aldatılmak için kullanıldığını öğrenince ilişkisini bitirdi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Esra

Konuşanlar Esra kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Esra, iki arkadaşı ile programa geldi. Hasan Can Kaya ise bu durumu kullanarak müzlpliğini yine göstermeyi başardı. Kuaför olan güzel konuşanın sevgilisi yok. Sesi de başarılı komedyenin dikkatini çekti. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Berna

Konuşanlar Berna kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Berna 26 yaşında. Almanya’dan programa geldi. Dondurmacılık yapıyor ve bu konu Hasan Can Kaya tarafından espirilerle karşılandı. Salondakiler de sürekli güldü. Bu zamana kadar erkek arkadaşı olmaması nedeniyle de yine ilgi odağı oldu. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Özkan

Konuşanlar Özkan kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Özkan aslen Malatyalı. Bir süre haber alamadığı kız arkadaşının önce hapse düştüğünü ardından da çocuk sahibi olduğunu öğrendi. Programa da bilet bulamayan bir hanımefendi ile birlikte geldi. Yanında oturan Çağla’yı dünyanın 8. harikası olarak nitelendirdi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

You cannot copy content of this page