Hüseyin Yücel kimdir? Eşi kimdir? Hüseyin Yücel ne iş yapıyor? Hüseyin Yücel serveti?

29.11.2023

Hüseyin Yücel kimdir? Hüseyin YücelEşi kimdir? Hüseyin Yücel ne iş yapıyor? Hüseyin Yücel serveti? Hüseyin Yücel kimdir serveti? Beşiktaş başkan adayı Hüseyin Yücel kaç yaşında, nereli ne iş yapıyor? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemiz polis365.com adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Hüseyin Yücel kimdir? Hüseyin YücelEşi kimdir? Hüseyin Yücel ne iş yapıyor? Hüseyin Yücel serveti? Hüseyin Yücel kimdir serveti? Beşiktaş başkan adayı Hüseyin Yücel kaç yaşında, nereli ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Hüseyin Yücel, aslen Giresunlu olup, 11 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, ekonomi ve işletme alanında lisans eğitimini tamamlamak üzere Fransa’ya giderek Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.

2005 yılında üniversite eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen Yücel, ailesiyle birlikte çeşitli gruplarda farklı görevler üstlenmiştir. 2011 yılında Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur.

Eğitim kapsamında sporun yaygınlaştırılması amacıyla 2017 yılında Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı’na başkanlık etmiştir. Başkanlığı döneminde takım, ilk yılında Süper Lig’e yükselmiş ve 2022 yılında FIBA ​​Avrupa Kupası Şampiyonluğu elde etmiştir.

Futbol konusundaki bilgi birikimiyle, 2018-19 sezonunda Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Ayrıca, 2022 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili olarak atanmıştır.

İki çocuk babası olan Hüseyin Yücel, İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir. 2023 yılı itibariyle Hüseyin Yücel, 41 yaşındadır. Giresunlu olan Yücel, doğum yeri olarak İstanbul’u taşımaktadır.

You cannot copy content of this page