Gökhan Ergün kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi? Gökhan Ergün babası kimdir?

30.10.2023

Gökhan Ergün kimdir? Gökhan Ergün Nereli? Gökhan Ergün Kaç yaşında? Gökhan Ergün Sevgilisi? Gökhan Ergün babası kimdir? Gökhan Ergün ailesi?

Gökhan Ergün kimdir? Sevgilisi? Gökhan Ergün Dilan Polat? Gökhan Ergün babası kimdir? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemiz polis365.com adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Gökhan Ergün kimdir? Sevgilisi? Gökhan Ergün Dilan Polat? Gökhan Ergün babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Aslen Muşlu olan Gökhan Ergün, 6 Ağustos 1997 tarihinde Bursa’da doğup büyümüştür. Sosyal medya fenomeni ve DJ’dir. Ergün’ün, Polat ailesi ile yakın olduğu bilinmektedir. Dilan Polat ve Engin Polat ‘a birlikte vergi kaçırma ve kara para aklama iddialarıyla sebebi ile soruşturma başlatıldı. Soruşturma başlatılan çift hakkında, sosyal medya uygulaması olan Twitter’da sohbet odaları açılmaya devam ediyor. Bu sohbet odalarından bir tanesinde Gökhan Ergün’de yer aldı. Gökhan Ergün, ortaya atılan iddialar sonucunda Polat çiftini savunan ifadeler kullandığı ve Seyhan Soylu ile tartıştığı öne sürüldü.

Burhan Akbudak kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Burhan Akbudak 1 Haziran 1995 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. 26 yaşında olan Burhan Akbudak milli güreşçidir. Burhan Akbudak ülkemizi grekoromen stilde 82 kiloda temsil etmektedir. Kayseri Şeker Spor Kulübü bünyesinde kariyerini sürdüren Burhan Akbudak Brezilya’da düzenlenen Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 74 kiloda Burhan Akbudak, gümüş madalya kazandı.

Polonya’da düzenlenen U23 Dünya güreş şampiyonasında grekoromen stil yapılan final müsabakalarıyla sona ererken 80 kiloda Burhan Akbudak Gürcü rakibi Lasha Gobadze’yi finalde 2-1 yenerek şampiyon oldu.

2023’te 82 kilo finalinde Ukraynalı rakibi Yaroslav Filchakov ile 3-3 berabere kalan Burhan Akbudak, Avrupa şampiyonluğunu elde etti. Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası 82 kilo final maçında Burhan Akbudak, Ukraynalı rakibi Yaroslav Filchakov ile 3-3 berabere kalarak Avrupa şampiyonu oldu.

You cannot copy content of this page