Barutlar çetesi lideri kimdir? Hacı Barut kimdir? Nereli? Operasyonu?

13.10.2023

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemiz polis365.com adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Barutlar çetesi lideri kimdir? Hacı Barut kimdir? Operasyonu? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

23 Ekim 2020 tarihinde Ankara’da emniyet ekiplerinin şafak vakti organize suç örgütüne düzenlediği operasyon ile Uyuşturucu madde ticareti, kumar, haraç gibi birçok suça karıştığı belirlenen “Barutlar” çetesi çökertildi.

O dönem Yapılan takip çalışmalarında çetenin yuvalandığı 22 ev ve 4 iş yeri tespit edildi. Adreslere tek tek girildi. Ankara’nın Altındağ ilçesinde yapılanan operasyonun merkezinde olan Barutlar isimli Çete, bir süredir Organize Suçlarla Mücadele ekiplerinin takibindeydi. Yaklaşık 7 ay hazırlık yapıldı ve sonunda suç örgütünün şeması deşifre edilip operasyon için düğmeye basıldı. Yapılan operasyon ile Uyuşturucu madde ticareti, kumar, haraç gibi birçok suça karıştığı belirlenen “Barutlar” çetesi çökertildi.

Hacı Barut kimdir sorusunu gündeme getiren operasyon ile ilgili maalesef tüm detaylar paylaşılmadı. Şahıs hakkında açık kaynaklarda herhangi bir bilgili bulunmamakla beraber Gizlilik söz konusu olduğu için Hacı Barut isimli şahıs hakkında herhangi bir bilgi paylaşamıyoruz.

You cannot copy content of this page