Avukat Merve Uçanok kimdir? Instagram?

06.10.2023
Avukat Merve Uçanok kimdir? Instagram?

Avukat Merve Uçanok kimdir? Avukat Merve Uçanok kaç yaşında? Avukat Merve Uçanok instagram adresi? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemiz polis365.com adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Avukat Merve Uçanok kimdir? Avukat Merve Uçanok kaç yaşında? Avukat Merve Uçanok instagram adresi? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Son günlerde gündeme gelen Avukat Merve Uçanok Twitter’da @avmerveucanok kullanıcı adı ile bulunur. En son Tweeti aşağıdaki gibidir.

Kamuoyunun malumu olduğu üzere, müvekkilimiz Rasim Ozan Kütahyalı ve eşi Nagehan Alçı evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırma kararı almışlardır.

Kendisi Rasim Ozan Kütahyalı mahkemesi ile daha doğrusu çekilen fotoğraf ile gündeme gelmiştir. Hatta Rasim Ozan aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

” Arkadaşlar, herkes dünkü boşanma duruşmasındaki avukatımı merak ediyor… Google’da en çok arananlar listesine girmiş. Dünkü fotoğrafta yanımda duran avukatım Merve Uçanok’tur. Kendisi Uçanok Hukuk Bürosu’nun da patronu olan genç ve değerli bir hukukçudur. Başka isimler aramayınız”

Kendisi @avmerveucanok kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. Uçanok Hukuk & Danışmanlık şirketi vardır.

Linkedin profilinde şu bilgiler yer aldır.

2013 yılında avukatlık yapmaya başladım. 2017 yılından bu yana Poyraz & Uçanok Avukatlık Ortaklığında yönetici ortağım. 2018 yılında Ceza ve Hukuk Mahkemesi Kararlarının Birbirleri Yönünden Bağlayıcılığı konulu tez çalışmamı tamamladım. Kendisi Doğu Akdeniz Üniversitesi Lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek lisans mezunudur.

You cannot copy content of this page