Betul Bockun kimdir? Betül Böçkün çocuğu neden öldü?

22.05.2023

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizde Betul Bockun kimdir? Betül Böçkün çocuğu neden öldü? sorularına yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Betul Bockun kimdir? Betül Böçkün çocuğu neden öldü? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

24 yaşında olan Betül Böçkün 1996 yılında dünyaya geldiğini açıklamıştı. Açıklamasında, genç yaşta başından bir evlilik geçtiğini, bu evliliğinden doğan çocuğunun ise 3 yaşındayken hayatını kaybettiğini söylemişti. Betül, şu anda bekar olduğunu belirterek anne ve babasının da uzun yıllardır görüşmediklerini, annesinden uzun yıllardır haber alamadıklarını söylemişti.

Babasının çok sert mizaçlı biri olduğunu, bu nedenle annesiyle anlaşamadıklarını, annesinin evi terk etmesinden sonra 7-8 yıl boyunca annesinden hiç haber alamadıklarını, bu süre içerisinde halasının kendilerine baktığını söylemişti. İki kardeş olduklarını belirten Böçkün, kendisinin küçük kardeş olduğunu ifade etmişti.

17 yaşındayken “Bilinmeyen numaralar” üzerinden bir kişiyle tanıştıklarını, onunla evlendiklerini belirten Böçkün’ün açıklamalarından sonra herkes Betül’ün çocuğunun neden hayatını kaybettiğini merak etmeye başladı.

Betül’ün hikayesi stüdyoda jüri üyeleri dahil herkesi gözyaşlarına boğdu. 8 yaşındayken halasının boynuna kaldıklarını, halalarınını kendilerini büyüterek, kendileri için 8 yıl kocasından ayrı kaldığını söyledi.

Betül oğlunu neden öldüğü konusunda ısrarlı sorulara rağmen duygusal anlarda olduğu için anlatamadı, jüri heyeti de daha fazla ısrar etmeden konuyu kapatmayı seçti.

You cannot copy content of this page