Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

08.05.2023

Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Kendra Wilkinson 12 Haziran 1985 yılında Kaliforniya ? San Diego ‘da dünyaya gelmiştir. Clairemont Lisesi ‘nde eğitim gören ünlü model, eğitimi sırasında dağıtılmış spor dallarıyla uğraşmıştır.

Altı yıl boyunca, Clairemont Bobby Sox ekibiyle birlikte softbol oynayan Kendra Wilkinson, 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra bir model olarak çalışmaya başladı.

Hugh Hefner ‘ın 78. doğum gününe katılma fırsatı bulan Kendra Wilkinson, çıplak dolaşıp yalnızca ceset boyası ile gezmesi için işe alındı. Partide Hefner ile tanışan ünlü model, sonradan Hefner ile ilişki yaşamaya başlayarak Playboy Konağı ‘na taşındı. Holly Madison ve Bridget Marquardt ile birlikte, televizyon dizisi The Girls Next Door ‘da görünmeye başlayan Kendra Wilkinson, artan bir şekilde popülarite kazandı.

Ağırlama, üç kadının hayatları ve keza Playboy Konağı ‘nda düzenlenen değişik partiler üzerine yoğunlaşıyordu.

Gösterinin keyfini çıkardığı çok büyük başarı doğru başlangıçta sekiz birim tasarlanmış olsa da, on beş bölüm olarak çekilen dizi ardından, gösteriden kazandığı popülerlik ile Las Vegas, Curb Your Enthusiasm ve Entourage gibi farklı alanlara yönlendirilmiş TV şovlarında küçük roller şampiyon ünlü model, 2006 yılında nefret komedi filmi Scary Movie 4 ‘te yer aldı.

David Zucker ‘ın yönettiği film, ticari bir başarıydı. Ayrıca ünlü şarkıcı Akon ‘un müzik videosu ?Smack Down ‘da yer alan güzel hanımefendi, 2008 yılının sonlarında Hefner ile ayrılmaya karar verdi. Hem Amerikan futbolcu Hank Baskett ile olan ilişkisini de bu sırada açıkladı.

Hefner ‘den ayrıldıktan sonra, Konağın dışındaki hayatı ve Hank Baskett ‘a olan evliliği üzerine odaklanan gerçeklik TV dizisi Kendra ‘da rol almaya başlayan meşhur model, 2009 ‘dan 2011 ‘e dek şovu sürdürdü.

2011 ‘de popüler dans yarışması Stars with Dancing ‘de yarışmacı olarak ekranlara gelen Kendra Wilkinson, yedinci haftada elendi ve benzer yıl, ailesiyle birlikte başka bir TV şovu olan Kendra on Top ‘da rol aldı.

You cannot copy content of this page