Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında? Pınar Sabancı doğum Tarihi? Evli Mi? Pınar Sabancı kimin kızı? Pınar Sabancı yaşı kaç?

20.03.2023

Pınar Sabancı Kimdir? Kaç Yaşında? Nerelidir? Evli Mi? Pınar Sabancı kimin kızı? Pınar Sabancı doğum Tarihi, Yaşı kaç?

Pınar Sabancı Kimdir Kaç Yaşında? Nerelidir? Evli Mi? Pınar Sabancı kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyetik güzel Pınar Sabancı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Pınar Sabancı kimdir? Nerelidir? Evli mi? Burcu nedir?

Pınar Sabancı, YASA Holding Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Sabancı’nın eşidir.

Pınar Sabancı 42 yaşındadır.

ABD’de üniversite okuyan Pınar Sabancı psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan King’s Collage’da master yapmaya karar verdiği haberlerle gündeme gelmiştir.

En son 2021 yılında şu haber ile gündeme geldiler.

Lüks İtalyan yat markası Otam’ın Millenium 58 Hardtop modelini tercih eden İlhan Sabancı, aylar önce sipariş ettiği motoryatına kavuştu.

Lüks İtalyan yat markası Otam’ın Millenium 58 Hardtop modelini tercih eden İlhan Sabancı, aylar önce sipariş ettiği motoryatına kavuştu. Miami’den getirttiği yatına 2 milyon Euro ödeyen Sabancı, denize inmek için sabırsızlanıyor.

İstanbul doğumlu, Kafkas göçmeni, Çerkez bir ailenin kızı olan Pınar Sabancı, “Ailem, Los Angeles, Nurnberg, Dortmund, Bakü, Ankara ve İstanbul olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşıyor. Birbirine çok bağlı, kenetlenmiş bir aileyiz. Kuzenlerim kardeşlerim gibidir. Teyzelerim, annem sayılır. Hepimiz, dünyanın farklı uçlarında olsak da, bir whatsapp grubumuz var; sabah, akşam oradan konuşuruz, sürekli resim paylaşırız, dünyanın neresinde olduğumuzu, neler yaptığımızı anlatırız. Sabah her dilden “günaydın” mesajları gelir.

Birbirimizin her şeyinden haberimiz olur” şeklinde ailesini ifade etti. “Ailem, hayattaki en değerli varlığım” diye konuşan Sabancı, “Annem, babam, her zaman çok çalışkan, eğitime, başarıya önem veren insanlar oldular.

Benim için de en büyük istekleri okumam, kendimi geliştirmem ve iyi bir iş sahibi olmamdı” ifadelerini kullandı.

You cannot copy content of this page