Cansu Canbaz kimdir? Nereli? Boyu? Yaşı? Eşi? Hangi takımlı?

17.03.2023

Cansu Canbaz kimdir? Cansu Canbaz Nereli? Cansu Canbaz Kaç yaşında? Cansu Canbaz Boyu? Cansu Canbaz Yaşı? Cansu Canbaz Eşi? Cansu Canbaz Hangi takımlı? Cansu Canbaz Sevgilisi?

Arama motorlarında ve web sitemizde Cansu Canbaz kimdir? Cansu Canbaz Nereli? Cansu Canbaz Kaç yaşında? Cansu Canbaz Boyu? Cansu Canbaz Yaşı? Cansu Canbaz Eşi? Cansu Canbaz Hangi takımlı? Cansu Canbaz Sevgilisi? sorularına yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Cansu Canbaz kimdir? Cansu Canbaz Nereli? Cansu Canbaz Kaç yaşında? Cansu Canbaz Boyu? Cansu Canbaz Yaşı? Cansu Canbaz Eşi? Cansu Canbaz Hangi takımlı? Cansu Canbaz Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Cansu Canbaz, 17 Aralık 1989 tarihinde Ankara’da doğdu.

Aslen Erzurumlu olan Cansu Canbaz’ın dedesinin adı İsmail Canbaz, Ankara’da bir sokağa verildi. Cansu Canbaz, ilk ve orta dereceli okullarını Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde bitirdi.

Okul hayatının ardından Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik eğitimi aldı.

Bu mesleği yapmaya daha genç yaşlarında karar veren Cansu Canbaz, üniversite stajını CNN Türk ve Habertürk dış haberlerde yaptıktan sonra 1 yıl İngiltere’ye gitti. Türkiye’ye döndükten sonra TRT Haber’de yurt için ve yurt dışı muhabirlikleri görevlerinde bulundu.

2019 senesinde spor alanında çalışmaya başlayan genç sunucu, TRT Spor ve TRT Spor Yıldız ekranlarında 2023 yılı itibarıyla sunuculuk yapmaya devam ediyor.

You cannot copy content of this page