Buçe Buse Kahraman kimdir, kaç yaşında? Buçe Buse Kahraman oynadığı diziler?

24.02.2023

Yalı Çapkını dizisinde rol alan Buçe Buse Kahraman, 1 Nisan 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar veren Kahraman, üniversitede 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümüne yerleşti. İlk projesini 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde Cansu karakterini canlandırarak oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra ilk dizi projesi olan Çarpışma dizisinde Meltem karakterine hayat vermiştir. Oyuncu son olarak Yalı Çapkını dizisinde rol aldı.

Yalı Çapkını Pelin’in gerçek adı merakla sorgulanıyor. Yalı Çapkını Pelin’in konağa gelmesi dizinin son bölümüne damga vurdu. Yalı Çapkını dizisinde Pelin’e Buçe Buse Kahraman hayat veriyor. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Kötü Çocuk sinema filmi ile yaşamıştır.

Sinema ve dizi oyuncusu. 1996, İstanbul doğumlu. 1,70 cm boyunda, 54 kg. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu.

2017 yılından itibaren film ve dizilerde rol alan Buçe Buse Kahraman, 2018’de Show Tv ekranlarına gelen Çarpışma adlı dizide Kadir’in kız kardeşi Meltem, 2019 yılına rol aldığı Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandırdı. 2021 yılında Büyük Selçuklu, Baş Belası, 2022’de Yalı Çapkını, Ben Gri gibi dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

You cannot copy content of this page