Hacer Çınar Bolu Kimdir? Hacer Çınar Ne Mezunu? Hacer Çınar evli mi?

23.02.2023

Depremzedelere yapılacak yardımların görüşülmesi için olağanüstü toplanan Bolu Belediye Meclisinde, AKP grubu ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasındaki tansiyonun yükselmesi sonrasında, AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar, Başkan Özcan’a saldırıda bulundu.

AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar 1970 Bolu doğumludur.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile girdiği polemik sonrası Hacer Çınar ismi gündeme geldi.

Sağlık ve hizmet sektöründe uzun yıllar taşeron işçi olarak çalıştı. Sendika üyesi oldu ve sendikalarda yöneticilik yaptı. Aktif olarak Ev Hanımlar Derneği üyesi olarak görevde bulunan Çınar, Hizmet – İş Sendikası Bolu İlk Başkanlığı görevinde bulundu.

Bolu Belediyesi AKP Meclis Üyesi olan Çınar, şu anda HAK-İŞ Bolu Şube Başkanı ve Öz Sağlık Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Bolu AKP Meclis Üyesi olan Hacer Çınar, şu anda HAK-İŞ Bolu Şube Başkanı ve Öz Sağlık Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Hacer Çınar, 1970’de Bolu’da doğdu. Sağlık ve hizmet sektöründe uzun yıllar taşeron işçi olarak çalıştı ve sendika üyesi oldu ve sendikalarda yöneticilik yaptı. Aktif olarak Ev Hanımlar Derneği üyesi olarak görevde bulunan Çınar, Hizmet – İş Sendikası Bolu İlk Başkanlığı görevinde bulundu. Bolu Belediyesi AKP Meclis Üyesi olan Çınar, şu anda HAK-İŞ Bolu Şube Başkanı ve Öz Sağlık Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

You cannot copy content of this page