Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz kimdir, nerelidir, ne iş yapar? Biyografi

23.02.2023

Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz kimdir, nerelidir, Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz ne iş yapar? Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz Biyografisi

Yakup Kürşad Yılmaz kimdir? Yakup Kürşad Yılmaz nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Yakup Kürşad Yılmazın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Yakup Kürşad Yılmaz kimdir? Yakup Kürşad Yılmaz kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.

KKTC Resmi Gazetesi’nde yayımlanan Bakanlar Kurulu kararına göre; Yılmaz ile birlikte Erol Kurt adlı bir başka Türkiye vatandaşı, “barışı, kamu düzenini, yönetsel düzeni veya genel ahlaki tehlikeye sokacak biçimde davranması veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkı arasında ve Devlete karşı düşmanlık uyandırması veya Devletin yetki ve gücüne karşı entrika çevirmesi olasılığı bulunduğu” gerekçesiyle yasaklı göçmen ilan edildi.

Yakup Kürşad Yılmaz,3 Mart 1961 Giresun doğumludur.

12 Eylül Darbesi’nden önce Ülkücü Gençler Derneği’nde yöneticilik yaptı.

Banker Kastelli olarak bilinen Cevher Özden’i vurulmasından dolayı olaydan dolayı cezaevine girdi.

Türk hapishanelerinden toplamda 3 kez (1994, 1997, 1998) kaçtıktan sonra 1998’de Bulgaristan’da tutuklandı.

2005 yılında Endüstri Holding’in yağmalanması nedeniyle tutuklandı.

Eski Kuşadası Belediye Başkanı Lütfi Soyulcu’nun 1995’te öldürülmesi olayını düzenlemekten ve çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, yönetmek, nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma gibi suçlardan 66 yıl hapis cezası aldı.

2021 yılında avukatlarının yeniden yargılanma talebi sonrasında 30 Ekim 2021 tarihinde tahliye edildi.

You cannot copy content of this page