Kırmızı oda Menekşe kimdir ? Gerçek adı? Kırmızı Oda Garip hikayesi

18.02.2023

Kırmızı oda Menekşe kimdir ? Gerçek adı? Kırmızı Oda Garip hikayesi

Kırmızı Oda Menekşe karakterine can veren isim Melisa Berberoğlu’dur.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden 2018’de mezun olan Melisa Berberoğlu, 1996 doğumludur. 2016 yılında tiyatro sahnesiyle oyunculuk kariyerine başlayan Melisa Berberoğlu’nun rol aldığı yapımlar hayli fazla.

Kırmızı Oda Menekşe ile tanışan izleyenler, oldukça sessiz sakin bir karakter olarak görmüştü.

Garip beyin hikayesi ise seyirciyi ikiye böldü. Çocukken annesine çok düşkün olan Garip, annesini doğum esnasında yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle erken yaşta kaybetmişi kendini yapayalnız ve terk edilmiş hissetmiş.

Henüz 17 yaşındayken istemediği biriyle evlendirilmiş fakat hiç aşık olmamış. Çalıştığı gazinoya iş görüşmesi için gelen Menekşe’yi görür görmez vurulmuş, oraya uygun olmadığını düşündüğü halde kimsesiz olduğunu öğrenince işe almıştı. Zaman içerisinde Menekşe’ye aşık olan Garip, aşkına karşılık aldığını zannederken bir gün gazinoya gelen genç ve zengin bir müşteri hayatını değiştirdi. Menekşe, kendisini koruyup kollayan Garip’i bırakıp zengin adamla gitti. Hayatında ilk defa aşık olan Garip, onu bırakıp giden Menekşe’yi öldürmeyi kafaya koydu. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümün fragmanında, Garip’in elinde bıçak, Menekşe yerde yatıyor gören izleyici arip Menekşe’yi öldürdü mü diye merakla bekliyor.

You cannot copy content of this page