Dr Serhad Ömercikoğlu kimdir? Survivor doktor yarışmacı? Serhad Ömercikoğlu kim, kaç yaşında?

02.02.2023

Dr Serhad Ömercikoğlu kimdir? Survivor doktor yarışmacı? Serhad Ömercikoğlu kim, kaç yaşında?

Marmara Üniversitesi bünyesinde acil tıp uzman doktoru olarak çalışmalarına devam ediyor. 2022 sezonundan bu yana Survivor yarışmasında görev alan Serhad Ömercikoğlu, Metin Kuş ve Survivor ekibiyle çekildiği fotoğrafları zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşıyor. Serhad Ömercikoğlu, evli ve 2 çocuk babas

Marmara Üniversitesi’nde eğitim gören Doktor Serhad Ömercikoğlu Survivor 2022 All Star yarışmasında dikkat çekti. Hikmet Tuğsuz’un gözündeki sakatlığa müdahale eden doktor Ömercikoğlu’nun yaşamı merak ediliyor. İşte, Dr. Serhad Ömercikoğlu hayatı…

Survivor’da eski doktor Metin Kuş yerine Dr. Serhad Ömercikoğlu göreve geldi. TV8’de yayımlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında Hikmet Tuğsuz’un gözündeki sakatlığı tedavi ederken dikkatleri çeken Serhad Ömercikoğlu, acil tıp uzman doktoru olarak görev aldı.

Dr. Ömercikoğlu, Marmara Üniversitesi’nde 2001-2007 yılları arasında Tıp eğitimi aldı. Hemen ardından aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında da 2008-2010 yılları arasında da eğitim aldı.

Serhad Ömercikoğlu, 2007-2009 yıllarında pratisyen doktor olarak çalışmaya başladı. Marmara Üniversitesi’nde 2010-2015 yılları arasında da Acil Tıp Asistan Doktoru olarak deneyim kazandı. 2015-2016’da ise Acil Tıp Uzmanı olarak çalıştı. Akabinde Marmara Üniversitesi bünyesinde Acil Tıp Uzman Doktoru olarak çalışmalarına devam ediyor.

You cannot copy content of this page