Konuşanlar Nesrin kaçıncı bölüm, Konuşanlar Nesrin Kocası? Konuşanlar Nesrin bölümü izle, Konuşanlar Nesrin Yamaç kimdir? instagram adresi?

25.01.2023

Konuşanlar Nesrin kaçıncı bölüm, Konuşanlar Nesrin bölümü izle, Konuşanlar Nesrin Yamaç kimdir? instagram adresi?

Konuşanlar Programıyla tanıdığımız Konuşanlar Nesrin lakabıyla aranan Nesrin Yamaç, programda anlattığı aldatılma hikayesiyle popüler olmuştu. Bilindiği kadarıyla kendisi Müge Anlı’nın yakın arkadaşıdır. Nesrin, konuşanlar programında aldatılma hikayesini anlatmıştı. Konuşanlar Nesrin’in kendi ağzından anlattığı aldatılma hikaye videosu yayından kaldırıldı.

Nesrin Yamaç kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Nesrin Yamaç’ın yaşı, memleketi veya hayat hikâyesine dair bir bilgi bulunamadı. Nesrin Yamaç’ın işletme sahibi olduğu öğrenildi. Burada kendi tariflerini de hazırlayan Nesrin Yamaç, kapılarını misafirlerine açıyor…

KARABUĞDAY EKMEĞİ NASIL YAPILIR?

2 su bardağı çiğ karabuğdayı, bir cam kasede 8 saat suda bekletin.

Karabuğdayları süzün ancak kesinlikle durulamayın

Karabuğdayların üstünde jel gibi bir kıvam oluşacak, onun yok olması gerek…

Karabuğdayları blender ve rondoya koyun. 1 su bardağı su ekleyin. Tuz ekleyin ve çekin. 5 dakikada beyaz bir krep hamuru gibi olacak.

Bunu yeniden cam kaseye alıp üstünü örtün.Bu aşamada 2 avuç kabak çekirdeği için 2 avuç ay çekirdeği ekleyin. Burası isteğe bağlı. Badem, ceviz, susam, zeytin, kekik ekleyebilirsiniz.

24 saat oda sıcaklığında ağzı bir örtü ile kapalı duracak. Bu sırada hafif kabaracak, kabarcıklanıyor ve ekşimsi bir koku oluşabilir.

24 saatin ardından karışımın kıvamı da koyulaşmış olacak. 18 santim baton kek kalıbına dökün. Üstüne susam serpin. Yağlı kağıt kullanabilirsiniz. Yoksa kek kalıbını zeytinyağı ile yağlayın. Yağlı kağıt koyarsanız yağlamaya gerek yok.

200 derece turbo fırında 1 saat 10 dakika pişirin. 50. dakikada ısıyı 180’e düşürün. Pişince kapatın…

Afiyet olsun…

Konuşanlar Nesrin kaçıncı bölüm, Konuşanlar Nesrin Kocası? Konuşanlar Nesrin bölümü izle, Konuşanlar Nesrin Yamaç kimdir? instagram adresi?

You cannot copy content of this page