Aziz Alasmar kimdi? Neden öldü? Aziz Alasmar age, wife? Wikipedia? Aziz Aasmar Wikipedia in Hindi

25.01.2023

Aziz Alasmar kimdi? Aziz Alasmar age, Aziz Alasmar wife? Aziz Alasmar Wikipedia? Aziz Aasmar Wikipedia in Hindi? Aziz Alasmar Neden öldü? Aziz Al Asmar kimdir? Yazan Al Asmar kimdir?

Ünlü Suudi YouTuber Aziz Al Ahmed geçtiğimiz Perşembe günü 27 yaşında aniden rahatıszlandıktan sonra hayatını kaybetti. Ahmed’in kalp krizi nedeniyle öldüğü bildirildi.

Arapça’da “cüce” anlamına gelen “El Qazm” lakabıyla tanınan Aziz Al Ahmed’in sadece Tik Tok’ta 9.4 milyon diğer sosyal ağlarda çok sayıda takipçisi bulunuyordu.

YouTuber komedyen, 19 Ocak günü Dubai’deki aniden hastalandıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Arkadaşları, Al Ahmed’in hiçbir hastalığı olmadığını, sağlık durumunun iyi olduğunu ancak aniden kalp krizi geçirdiğini söyledi.

Dubai Ulusal Kardiyoloji Enstitüsü üyesi ve endokrinolog Dr. Cemal Şaban, şiddetli öksürük, hızlı kalp çarpıntısı, göğüs ağrısı, nefes darlığı, baş dönmesi ve mide bulantısının da kalp krizinin yaygın belirtileri olduğunu söyledi.

1995 yılında Riyad’da doğan Al Ahmed, kalıtsal bir hastalık ve hormon rahatsızlığı nedeniyle büyüme sorunları yaşıyordu.

Son zamanlardan adından sıklıkla söz ettiren sosyal medya fenomeni Yazan Al Asmar Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de dünyaya geldi.

Yazan Al Asmar’ın resmi yaşı gizliliğini korurken medya kaynaklarının aktardıklarına göre yaşının 29-33 arasında olduğu tahmin ediliyor.

Suriyeli grafiti sanatçısı 35 yaşındaki Aziz el Asmar, İsrail’in 22 Mayıs’ta İdlib’in Binniş ilçesinde Gazze’de sivillere yönelik saldırısına ilişkin Filistinlilere desteğini göstermek için hasarlı bir binanın duvarına grafiti çiziyordu. Bu şekilde gündeme gelmişti.

You cannot copy content of this page