Aziz Al Asmar kimdir? Aziz Al Asmar neden öldü? Aziz Al Asmar Biyografi, Yazan Al Asmar kimdir?

25.01.2023

Aziz Al Asmar kimdir? Aziz Al Asmar neden öldü? Aziz Al Asmar Biyografi, Yazan Al Asmar kimdir?

Son zamanlardan adından sıklıkla söz ettiren sosyal medya fenomeni Yazan Al Asmar Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de dünyaya geldi.

22 MAYIS: Suriyeli grafiti sanatçısı 35 yaşındaki Aziz el Asmar’ın, 22 Mayıs’ta Suriye’nin İdlib kentinin Binniş ilçesinde İsrail’in Gazze’de sivillere yönelik saldırısına ilişkin Filistinlilere desteğini göstermek için hasarlı bir binanın duvarına yaptığı grafiti görüldü.

Suriyeli grafiti sanatçısı 35 yaşındaki Aziz el Asmar, İsrail’in 22 Mayıs’ta İdlib’in Binniş ilçesinde Gazze’de sivillere yönelik saldırısına ilişkin Filistinlilere desteğini göstermek için hasarlı bir binanın duvarına grafiti çiziyor.

Yazan Al Asmar’ın resmi yaşı gizliliğini korurken medya kaynaklarının aktardıklarına göre yaşının 29-33 arasında olduğu tahmin ediliyor.

Ünlü Suudi YouTuber Aziz Al Ahmed geçtiğimiz Perşembe günü 27 yaşında aniden rahatıszlandıktan sonra hayatını kaybetti. Ahmed’in kalp krizi nedeniyle öldüğü bildirildi.

Arapça’da “cüce” anlamına gelen “El Qazm” lakabıyla tanınan Aziz Al Ahmed’in sadece Tik Tok’ta 9.4 milyon diğer sosyal ağlarda çok sayıda takipçisi bulunuyordu.

YouTuber komedyen, 19 Ocak günü Dubai’deki aniden hastalandıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Arkadaşları, Al Ahmed’in hiçbir hastalığı olmadığını, sağlık durumunun iyi olduğunu ancak aniden kalp krizi geçirdiğini söyledi.

Dubai Ulusal Kardiyoloji Enstitüsü üyesi ve endokrinolog Dr. Cemal Şaban, şiddetli öksürük, hızlı kalp çarpıntısı, göğüs ağrısı, nefes darlığı, baş dönmesi ve mide bulantısının da kalp krizinin yaygın belirtileri olduğunu söyledi.

1995 yılında Riyad’da doğan Al Ahmed, kalıtsal bir hastalık ve hormon rahatsızlığı nedeniyle büyüme sorunları yaşıyordu.

You cannot copy content of this page