Yürek Çıkmazı İlker kimdir? Karakteri kim? Gerçek adı, yaşı?

24.01.2023

Yürek Çıkmazı İlker kimdir? Yürek Çıkmazı İlker Karakteri kim? Yürek Çıkmazı İlker Gerçek adı, Yürek Çıkmazı İlker yaşı?

Yıllarca kocasından şiddet gören Cennet, hastane odasının penceresinden tabelasını gördüğü avukat Zeynep’i yanına çağırır. Öldükten sonra açılması için bir mektup verir. Zeynep’in vasiyet sandığı bu mektup; aslında bir suç duyurusudur.

O günden sonra Cennet’in kocası Yılmaz, çocukları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatları geri dönülmez bir biçimde değişecektir.

Yürek Çıkmazı dizisinde yer alan oyuncuları arasında Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi isimler yer alıyor.

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemal Toktaş, Meryem, Bizim Hikaye, Bozkır, Uyanış: Büyük Selçuklu, Vurgun gibi yapımlarda rol aldı. Kariyeriyle dikkat çeken oyuncunun aşk hayatı da merak konusu oldu.

Yürek Çıkmazı Oyuncuları

İrem Helvacıoğlu (Zeynep)

İrem Helvacıoğlu Yürek Çıkmazı oyuncu kadrosunda yer alacak. 2 Şubat 1990 Almanya doğumlu olan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu 32 yaşındadır. 1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan İrem Helvacıoğlu oyunculuk derslerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. İlk olark Behçet Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, No: 30 ve Güneşin kızları dizilerinde yer alan İrem Helvacıoğlu’nun asıl çıkışı Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Nefes karakteri ile olmuştur. Son olarak Bir Annenin Sırrıdır Çocuk ve Kaçış dizilerinde yer alan İrem Helvacıoğlu Eser Alp ile sevgilidir.

İrem Helvacıoğlu Yürek Çıkmazı dizisinde Cennet’in avukatı Zeynep olarak dizide yer alacak. Zeynep ile Halil arasında ise büyük bir aşk başlayacak.

Dilara Aksüyek (Feride)

Son olarak Baba ve Arıza dizilerinde başarı ile yer alan Dilara Aksüyek Cennet’in kızı oyuncuları arasında da yer alacak. Dilara Aksüyük 24 Temmuz 1987 de İzmir de dünyaya gelmiştir ve 35 yaşının içindedir. Dilara Aksüyek 1.68 metre boyunda ve 58 kg ağırlığındadır. Oyuncu Onur Bay ile sevgilidir.

Feride Cennet’in kızlarından biridir. Feride her zaman annesini değil babasını tutmuştur. Annesi karşısında her zaman güçlü olan babasını tutan Feride zengin bir adam olan Kıvanç ile evlidir ama evlilikleri sallantıdadır.

Bihter Dinçel (Birsen)

Son olarak Baba dizisinde yer alan Bihter Dinçel Yürek Çıkmazı oyuncusu olacak. Son dönemde Mucize Doktor dizisi ile büyük çıkış yakalayan Bihter Dinçel 12 Mart 1982 de Diyarbakır da dünyaya gelmiştir. Bihter Dinçel Geniş Aile dizisi ile çok sevilmiştir. Bihter Dinçel 1.67 m boyunda ve 61 kg ağırlığındadır. Ege Üniversitesinde Felsefe eğitimi alan Bihter Dinçel 2008 yılında Barış Dinçel ile evlenmiştir.

Cennet’in büyük kızıdır. İki evladı vardır. Eşi yıllar önce ölmüştür. O da iki çocuğu ve yatalak kaynanası ile beraber yaşamaktadır.


Ayça Bingöl (Cennet)

16 Ocak 1975 de İstanbul da dünyaya gelen Ayça Bingöl 47 yaşındadır. Ali Gökmen Altuğ ile 21 senededir evli olan ve Aylin ve Leyla adında iki kızı çocuğu annesi olan Ayça Bingöl İstanbul Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Uzun yıllar tiyatro yaptıktan sonra Çiçek Taksi dizisi ile kamera karşısına geçen ve İki Aile dizisi ile tanınan deneyimli oyuncu Ayça Bingöl Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim Adım Gültepe ve Babam ve Ailesi dizileri ile başarısına başarı katmıştır. Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde yer alan Ayça Bingöl 163 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır.

Mesut Akusta (Yılmaz)

Son olarak Teşkilat dizisinde izlediğimiz Mesut Akusta Yürek Çıkmazı oyuncuları arasında yer alacak. Mesut Akusta 22 Şubat 1964 de Konya da dünyaya gelmiştir. 58 yaşında olan Mesut Akusta Karagül dizisi ile tiyatrodan sonra dizi oyuncusu olarak da çok sevilse de son dönemde Ölene Kadar, Yıldızlar Şahidim, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baba ve Teşkilat dizilerinde yer almıştır. Mesut Akusta 180 cm boyunda ve 85 kg ağırlığındadır.

Alp Navruz (Halil)

Alp Navruz’da Yürek Çıkmazı oyuncuları arasında yer alması için Goldf filmin görüştüğü isimler arasında. Son dönemde Arkadaşlar İyidir, Fazilet Hanım ve Kızları, Elimi Bırakma, Zümrüdüanka ve Ada Masalı dizilerinin hepsinde çok büyük başarılara imza atan yer aldığı her dizisi tutan Alp Navruz son olarak Ada Masalı dizisinde yer almıştır. 15 Ocak 1990 İstanbul da dünyaya gelen 32 yaşındaki Alp Navruz Arkadaşlar İyidir dizisi ile oyunculuğa başlamış son olarak da Ada Masalı isimli yazlık dizi de yer almıştır. Alp Navruz 1,83 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır ve Ebru Şam ile sevgilidir.

You cannot copy content of this page