Gelinim Mutfakta Olga kimdir? Soyadı? Kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Olga nereli, boyu, eşi, İnstagram hesabı?

24.01.2023

Gelinim Mutfakta Olga kimdir? Gelinim Mutfakta Olga Soyadı? Gelinim Mutfakta Olga Kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Olga nereli, Gelinim Mutfakta Olga boyu, Gelinim Mutfakta Olga eşi, Gelinim Mutfakta Olga İnstagram hesabı?

Olga’nın kayınvalidesi Hava ise 67 yaşında ve aslen Çorumludur. Eşi ise Amasyalıdır.

Gelinim Mutfakta Olga’nın soyadı Kabak’tır.

Mutfağa yabancı gelin geleceğini duyan gelinler, “Nursel hanım yabancı gelinin ne işi var, burada Türk mutfağı var” şeklinde şaka yollu tepki gösterdi.

Olga, uzun boyu ile dikkat çekti. Güzelliğiyle de gözlerin pasını silen genç gelin, kayınvalidesi ile birlikte yaşadığını ve yemek yapmayı öğrenmek için bunu yaptığını söyledi. Haava Hanım ise Olga’yı 100 geline değişmeyeceğini ifade etti.

Olga’nın mutfağa gelişi eğlenceli sahnelere neden oldu. Başta sunucu olmak üzere bütün gelinler Olga ile boy ölçüşmeye kalktı.

Sunucunun, kayınvalideye “Nereden buldun bu gelini” şeklindeki sorusuna ise, “Ben bulmadım, aha bu kara oğlan buldu” diyerek Olga’nın elindeki aile resmini gösterdi.

Olga’nın evlendiği kocası ise aslen Amasyalıdır.

Olga Kabak 38 yaşında Kazakistan vatandaşıdır.

Olga Kabak 1985 yılında almanya’da dünyaya geldi.

Alman bir anne ile Kafkas göçmeni bir babanın kızıdır.

İki yıllık evil olan Gelinim Mutfakta Olga, İzmir’de ikamet ediyor.

Mesleği de merak edilen Olga güzellik uzmanıdır.

Olga yarışmaya katıldığı ilk gün boyuyla diğer gelinlerin hayli dikkatini çekti. Mutfaktaki en uzun gelin ve tek yabancı uyruklu isim olan Olga ilk gün aldığı puan nedeniyle mahareti konusunda çok da iddialı olmadığını ortaya koydu.

You cannot copy content of this page