En Hamarat Benim Özden kimdir? Soyismi? Yaşı? Boyu? İnstagram adresi?

24.01.2023

En Hamarat Benim Özden kimdir? Soyismi? Yaşı? Boyu? İnstagram adresi?

Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim yarışması bilindiği üzere her hafta olduğu gibi bu hafta da hayli ilgi ile seyredilmeye devam ediyor.

Fox ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te başlayan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları kıyasıyla yarışmalarına devam ediyorlar.

Hafta içi zevkle izlenen bu program gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başardı.

En Hamarat Benim her gün saat 13:00 itibarıyla Fox TV’de başlıyor.

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başladı. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alıyor.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.

Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak.

Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Bu haftanın en çok dikkat çeken yarışmacısı olması kesin gözüken Özden Saruhan İstanbul’dan programa katılıyor. Kafe işletmecisi. Kızı avukatlık yapıyor. Son olarak 3 torunu vardı. Aslen Trakyalı. Hamur işlerinde becerikli olmadığını söyleyerek seyircileri şaşırttı. Daha önce Burçin gelini ile Gelinim Mutfakta’ya katılmış, aralarındaki güven problemi çok konuşulmuştu.

You cannot copy content of this page