Behzat Ç. Çekiç ve Gül 8. bölüm izle? Nereden izlenir?

24.01.2023

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 8. bölüm izle ne zaman? Behzat Ç. 8. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül8. bölüm yayınlandı mı?

Evet diziyi Blutv üzerinden izleyebilirsiniz.

Behzat Ç NEREDEN NASIL NE ZAMAN İZLENİR?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, Ortaks Yapım imzalı, ilk bölümü 6 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, Emrah Serbes’in aynı adlı romanı Çekiç ve Gül’den esinlenerek hazırlanmış Türk yapımı polisiye, dram, macera, komedi, gerilim ve aksiyon türündeki internet dizisidir.

Dur la dur! O kadar işin arasında bir Ankara havası oynamayak mı? Çekiç ve Gül: Bir #BehzatÇ. Hikayesi, son bölümüyle şimdi sadece BluTV’de!

Behzat Ç Çekiç ve Gül 8. bölüm yayınlandı mı?

Çekiç ve Gül: Bir #BehzatÇ. Hikayesi, yeni bölümüyle her salı Salı saat 19.00’da sadece BluTV’de!

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Behzat Ç. Çekiç ve Gül yeni bölüm fragmanı İZLE! Behzat Ç. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Behzat Ç. serisinin yeni dizisi olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül, BluTV üzerinde izleyicileri ile buluştu. Dizinin sekizinci bölümü ise 24 Ocak Salı günü izleyicileri ile BluTV ekranlarında buluşacak. Dizinin yeni bölümleri her hafta salı günü yayınlanmakta. Fakat Behzat Ç. Çekiç ve Gül 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının 22 – 23 Ocak tarihinde yayınlanması bekleniyor.

You cannot copy content of this page