TikTok Fenomeni Melek Azad Nereli? Melek Azad İfşa Olayı, Melek Azad Kimdir? Sevgilisi kimdir? Melek Azad nereli? babası kimdir?

23.01.2023

TikTok Fenomeni Melek Azad Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kimdir? Melek Azad nereli? babası kimdir?

Melek Azad Sosyal Medyada içerik üreten bir yayıncıdır. 16 Nisan 2000 tarihinde Şanlıurfa da doğmuştur. Melek Azad İnselo ile beraber Hade İşine şarkısı ile ünlendi ve kısa sürede tanınmaya başladı.

Ayrıca TikTok videoları ve Instagram gönderileri ile birçok kişi tarafından bilinmeye ve tanınmaya başladı. Video içeriği üretici güzel fenomen Baby Face olarak tanınmaktadır.

Birçok kişi tarafından Google’da aratılan “Melek Azad İfşa” hakkında bir sonuç bulunmamaktadır. İfşanın aslı bulunmamaktadır. Kişiler olayı reddetmektedirler. Olaydaki kişilerin kendileri olmadıklarını söylemektedirler. Lütfen bu tarz iftiralara sizlerde inanmayınız.

Melek Azad kimdir?

Melek Azad TikTok fenomeni ve müzisyendir. 16 Nisan 2000 tarihinde doğdu. Memleketi aslen Şanlıurfalı’dır. Melek Azad İnselo ile beraber Hade İşine şarkısı ile ünlendi ve kısa sürede tanınmaya başladı. Ayrıca TikTok videoları ve Instagram gönderileri ile üne kavuştu. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Harran Üniversitesinde devam etti.

Melek Azad ilk video içeriğini 27 Eylül 2020 tarihinde paylaştı. 2022 yılında Hade İşine adlı şarkısı ve video klibi ile geniş kitlelere adını duyurdu. Melek Azad günümüzde yaşamını Şanlıurfa’da sürdürmektedir.

Melek Azad boyu ve burcu nedir?

Melek Azad’ın boyu 1.62 cm’dir. Kilosu 58 kg ve burcu Koç’tur.

You cannot copy content of this page