Ömer dizisi Gamze kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Gamze kaç yaşında? Gökçe Bahadır nereli, evli mi?

23.01.2023

Ömer dizisi Gamze kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Gamze kaç yaşında? Gökçe Bahadır nereli, evli mi?

STAR TV’de yayınlanan Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Gökçe Bahadır’ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. Ömer dizisi gerçek hikaye mi uyarlama mı sorusu arama geçmişlerindeki yerini aldı. Ömer ve Gamze’nin aşk hikayesine odaklanan yapım her Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayımlanıyor.

Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR?

1981 yılında İstanbul’da doğdu.

Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul’da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.

Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu.

Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Kanal D’de yayınlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. Aramızda Kalsın (2015) isimli dizide Yadigâr karakterini, “Hatırla Gönül” dizisinde Gönül karakterini canlandırdı.

2017 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlamış olan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz karakterini, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Azra karakterini canlandırdı.

You cannot copy content of this page