Marianne Bachmeier kimdir? Neden öldürüldü? Marianne Bachmeier Husband? Marianne Bachmeier Film

23.01.2023

Film, Marianne Bachmeier’in 1981’de işlediği bir cinayetten ötürü bozulan ailevi yapısını anlatıyor.

Marianne Bachmeier kimdir? Neden öldürüldü? Marianne Bachmeier Husband

Marianne Bachmeier, 1950 yılında Sarstedt’te dünyaya geldi.

Marianne Bachmeier, 1966’da, 16 yaşında, Marianne Bachmeier ilk çocuğunu doğurdu ve bu çocuğu daha bebekken evlatlık verdi.

18 yaşında, o zamanki erkek arkadaşından tekrar hamile kaldı. Kızının doğumundan kısa bir süre önce Marianne tecavüze uğradı.

İkinci çocuğunu da daha bebekken evlatlık olarak verdi.

1973 yılında Marianne’in üçüncü kızı Anna dünyaya geldi. Anna’nın doğumundan sonra Marianne tüp ligasyonu ameliyatı oldu ve Anna’yı tek başına büyüttü.

Anna, kedileriyle oynamak için evine gittiği 35 yaşındaki kasap Klaus Grabowski tarafından kaçırılmıştır.

Anna’yı evinde birkaç saat alıkoymuş, cinsel saldırıda bulunmuş ve en sonunda nişanlısının taytıyla boğarak öldürmüştür.

Savcıya göre, kızı bağlayıp bir kutuya koyduktan sonra bir kanalın kıyısına bırakmıştır.

Grabowski’yi ihbar eden kişi kendi nişanlısıdır.

6 Mart 1981’de, Marianne Bachmeier, Lübeck Bölge Mahkemesi’nin duruşma salonuna bir Beretta 70 soktu ve kızının katili olduğunu itiraf eden Klaus Grabowski’yi sırtından vurdu.

Silahı, Grabowski’nin üzerine sekiz kez ateşledi. Atışlardan yedisi isabet etti ve 35 yaşındaki Grabowski neredeyse anında öldü.

2 Kasım 1982’de Marianne Bachmeier, ilk olarak mahkemede cinayetle suçlandı. Daha sonra savcılık, cinayet suçlamasını düşürdü.

28 gün süren müzakerelerin ardından kurul, karar üzerinde anlaşmaya vardı. Davanın açılmasından dört ay sonra, 2 Mart 1983 tarihinde Lübeck Bölge Mahkemesi Dairesi tarafından adam öldürme suçundan hüküm giydirilmiş ve yasadışı ateşli silah bulundurma suçundan altı yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.

Ancak üç yıl hapis yattıktan sonra serbest bırakılmıştır.

17 Eylül 1996’da Lübeck’teki bir hastanede 46 yaşında pankreas kanserinden öldü. Aslında evlat edindiği Palermo’da ölmeyi arzu ediyordu.

Ölümünden önce NDR muhabiri Lukas Maria Böhmer’den kendisine eşlik etmesini ve hayatının son dönemlerini filme almasını istedi.

Ölümünün ardından Lübeck’teki bir mezarlıkta kızı Anna ile aynı mezara gömüldü.

Kaynak: Wikipedia.org

You cannot copy content of this page