Doya doya moda Emel kimdir? Emel Başkan kimdir? Doya doya moda Emel kimdir?

Emel Başkan, Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduğunu ve adalet bölümünde okuduğunu söyledi. Emel Başkan ayrıca, uzlaştırmacı, profesyonel emlakcı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelerinin olduğunu belirtmişti.

23.01.2023

Doya doya moda Emel Başgan kimdir? Emel Başkan kimdir? Doya doya moda Emel kimdir?

Büyük finalin adım adım yaklaştığı Doya Doya Moda’ya eski fenomen yarışmacılardan Doya Emel Başkan geldi. Programa misafir olarak dahil olan Emel Başkan yarıştığı sezona damgasını vurmuştu.

İzleyiciler “Emel Başkan kimdir, kaç yaşında?” sorularının yanıtını araştırmaya başladı.

Emel Başkan, 1989 doğumlu ve evli.

Annesi mücevher tasarımcısı, babası Film çevirmeni olan yarışmacı, aslen Konyalı.

Babasını birkaç yıl önce kaybeden Emel Başkan, yarışmada ailesiyle ilgili konuşurken duygusal anlar yaşıyor.

Yarışmanın bir diğer yarışmacısı Su Baher gibi oyunculuk deneyimi bulunan Emel Başkan, Kanal7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde oynadı.

Emel Başkan, Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduğunu ve adalet bölümünde okuduğunu söyledi.

Emel Başkan ayrıca, uzlaştırmacı, profesyonel emlakcı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelerinin olduğunu belirtmişti.

Katıldığı bir programda eşiyle görücü usulüyle tanıştığını anlatan Emel Başkan, yaklaşık 8 yıldır evli. Emel Başkan’ın eşi büyük bir firmanın depo sevkiyatında çalışıyor.

You cannot copy content of this page