Berat Efe Parlar annesi kimdir? Berat Efe Parlar annesi öldü mü?

23.01.2023

Berat Efe Parlar annesi kimdir? Berat Efe Parlar annesi ve babası öldü mü? Berat Efe Parlar annesi öldü mü?

İftarlık Gazoz filminde canlandırdığı Adem rolü ile dikkatleri üzerine çeken Berat Efe Parlar annesini kaybetti.

Sosyal medya hesabından annesinin vefat ettiğini duyuran Parlar, ‘Canım annemi kaybettik! Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şakirin Camii’nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir’ ifadelerini kullandı.

Dilek Parlar uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu.

Berat Efe Parlar, annesinin rahatsızlandığını Film setinde öğrendiğini söylemişti: “İftarlık Gazoz filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam annemin yanına İstanbul’a gelmek zorundaydı orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ağladım… Babam şeker hastası. Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok.”

Berat Efe Parlar 2004 yılında İstanbul’da doğdu. Oyunculuğa 3.5 yaşında çeşitli reklam Film ve katalog çekimleriyle başlayan Parlar, 11 yaşındayken İftarlık Gazoz filminde Cem Yılmaz ile başrolü paylaştı.

Geniş Aile dizisinde Cevahir’in oğlu Cücü’yü canlandıran Parlar, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde ise Kemal karakterine hayat verdi. Berat Efe, Melekler Korusun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Böyle Bitmesin, Harem, Arka Sokaklar dizilerinin yanı sıra, Sır adlı televizyon filminde de yer aldı.

Afacanlar: İş Başa Düştü, Bücür, Bizim Köyün Şarkısı filmi kadrosunda bulundu.

You cannot copy content of this page