Aylin Veziroğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Aylin Veziroğlu Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

23.01.2023

Aylin Veziroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aylin Veziroğlu, 1997’de Kocaeli’nde doğdu. Ailesi de kendisi gibi oyunculuğa ilgili olan Veziroğlu, Kocaeli Tabip Odası’nda eğitim almıştır. Tiyatro Kasabası oyuncularına dahil olan Aylin Veziroğlu, pek çok tiyatro oyununda rol alsa da “Sevgili Doktor” adlı oyunla herkes tarafından tanınmıştır

Aylin Veziroğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Aylin Veziroğlu Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aylin Veziroğlu, 1997’de Kocaeli’nde doğdu. Ailesi de kendisi gibi oyunculuğa ilgili olan Veziroğlu, Kocaeli Tabip Odası’nda eğitim almıştır.

Tiyatro Kasabası oyuncularına dahil olan Aylin Veziroğlu, pek çok tiyatro oyununda rol alsa da “Sevgili Doktor” adlı oyunla herkes tarafından tanınmıştır.

Tiyatro oyunlarıyla dikkat çeken oyuncu 2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Yasak Elma” dizisinde rol almıştır. Rol aldığı bu dizide Yiğit’in sevgilisi Selin karakteriyle büyük beğeni alan güzel oyuncunun bir sonraki yer aldığı dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “İncir Ağacı” adlı günlük dizi olmuştur. Bu dizide Hicran karakterine hayat vermiştir.

“Prangalı Yarim” dizisi ile ilk kez ekranlara gelen Aylin Veziroğlu, dizide Tuğçe karakterine hayat vermiştir. Veziroğlu, Kanal 7’deki Emanet dizisinde de oynamıştır.

23 Şubat 1997 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen Aylin Veziroğlu, tiyatro eğitimlerini Kocaeli Tabib Odası‘nda almıştır. Ardından da Sevgili Doktor adlı tiyatroda görev almıştır. Daha sonrasında Yasak Elma adlı dizide canlandırdığı Selin karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Aylin Veziroğlu, TRT 1’de yayınlanan İncir Ağacı adlı dizide Hicran rolünde oynamıştır. Başarılı isim Aylin Veziroğlu, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Tuğçe rolünde oynamıştır.

Web istemizde Aylin Veziroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Aylin Veziroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aylin Veziroğlu Yasak Elma Aylin Veziroğlu sevgilisi Aylin Veziroğlu oynadığı diziler Aylin Veziroğlu Kimdir Aylin Veziroğlu boyu Aylin Veziroğlu Emanet Aylin Veziroğlu yaş Aylin Veziroğlu instagram, aylin veziroğlu boyu kaç.

You cannot copy content of this page