Rashel Kolaneci kimdir? Kaç yaşında? Rashel Kolenici nereli? Rashel Kolaneci hayatı ve biyografisi Wiki

21.01.2023
Rashel Kolaneci kimdir? Kaç yaşında? Rashel Kolenici nereli? Rashel Kolaneci hayatı ve biyografisi Wiki

Rashel Kolaneci kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Rashel Kolaneci instagram Rashel Kolaneci kimdir? ne iş yapar? Rashel Kolaneci Nerelidir? Kaç yaşında? Rashel Kolaneci Wiki? Rashel Kolaneci kimdir? Rashel Kolenici kaç yaşında ve nerelidir? Rashel Kolaneci hayatı ve biyografisi Wiki

@rashelkolaneci kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

22 Haziran’da Arnavutluk’ta dünyaya gelen Rashel Kolaneci, sporcu, sunucu ve sosyal medya fenomenidir. Kickboksla ilgilenen ve bu alanda önemli başarılar elde eden Rashel Kolaneci, özellikle TikTok videoları ile gündeme gelen ve bu sayede büyük kitlelere ulaşan bir isimdir.

Arnavutluk’da dünyaya gelen Rashel Kolaneci, bir Kickboks şampiyonu’dur.

2019 yılında yayınlanan komedi filmi Falco’daki rolü ile de tanın Rashel Kolaneci, Sporcu, televizyon sunucusu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Şovları ve filmleri aracılığı ile geniş bir takipçi ve hayran kitlesine sahip olan Kolaneci, son dönemde ise Tiktok uygulaması ile dikkatleri üzerine çekmekte.

Kickboks şampiyonu Rashel Kolaneci 22 Haziran 1995 yılında Arnavutluk’da dünyaya gelmiştir.

Başarılı oyuncu Rashel Kolaneci 1.65 m boyundadır ve 57 kilodur.

Sporcu, sunucu ve oyuncu olarak kariyer hayatına devam eden başarılı isim Rashel, 2019 yılında yayınlanan bir komedi filmi olan Falco’daki gösterdiği performansı ile tanınmıştır.

TikTok uygulamasında paylaşım yapmaya başlayan Rashel Kolaneci büyük ilgi toplamış ve takipçi sayısı gittikçe artmaktadır. Ayrıca Worldwide Marketing Company ile çalışmaktadır.

Bunların dışında iç giyim ve Colorsuper adında kendi markasını kurmuştur.

Bir çok kaynakta 22 haziran doğumlu, yengeç burcu olan güzel ismin boyu ise 1.65 cm, kilosu ise 57’dir.

Resmi instagram hesabında dünyaca ünlü Türk isim Nusret ile de ilgili bir paylaşımı bulunmaktadır.

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile her geçen gün hayran kitlesi artmaya devam etmektedir.

Arnavutluk’da dünyaya gelen Arnavut asıllı güzel, bir Kickboks şampiyonu’dur. Ayrıca ekran severler tarafından 2019 yılında yayınlanan komedi filmi Falco’daki rolü ile tanınmıştır.

Sporcu, televizyon sunucusu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Şovları ve filmleri aracılığı ile geniş bir takipçi ve hayran kitlesine sahiptir. Son dönemde ise Tiktok uygulaması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ayrıca TikTok hesabında toplam 4,7m beğenisi bulunmaktadır.

Önemli filmleri hakkında kısa bir biyografi içeren bir IMDb sayfası bulunmaktadır. Rashel Kolaneci şu anda Worldwide Marketing Company ile çalışmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra iç giyim ve Colorsuper isimli kendi giyim markasını bulunmaktadır. Satılan ürünlerin 100 doların üzerindeki siparişleri ücretsiz uluslararası nakliye ile gönderildiği belirtiliyor.

Haftalık Erm Mamaqi’nin Xing with Ermalin’ şovunun devam eden yayınından sonra, Arnavutluk’un en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden birisi olmuştur.

Ayrıca sosyal medyada paylaştığı klibi sayesinde uluslararası takipçiler kazanmış ve ülkesini ve kendisini uluslararası alanda tanıtmıştır.

Resmi instagram hesabını @rashelkolaneci olarak kullanmaktadır.

Günümüz itibariyle instagram hesabında 1milyon takipçisi bulunuyor.

Web sitemizde Rashel Kolaneci kimdir? Rashel Kolaneci Kaç yaşında? Rashel Kolaneci sevgilisi kimdir? gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır, bizlerde sizin için Rashel Kolaneci kimdir? Rashel Kolaneci Kaç yaşında? Rashel Kolaneci sevgilisi kimdir? sorularının yanıtını araştırdık.

165 Cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

@rashelkolaneci kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Aşağıdaki içerikte Rashel Kolaneci kimdir? Rashel Kolaneci Kaç yaşında? Rashel Kolaneci sevgilisi kimdir? sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

https://polis365.com/2022/10/31/rashel-kolaneci-kimdir-nerelidir-kac-yasinda-rashel-kolaneci-instagram/

You cannot copy content of this page