Sema Şansal program, Sema Şansal kimdir? Nahit Şansal kimdir?

01.12.2022

Sema Şansal program, Sema Şansal kimdir? Nahit Şansal kimdir?

Film senaryosu gibi olan Nahit Şansal’ın şüpheli ölümü!

83 yaşında vefat eden Nahit Baysal’ın kızı Sema Hanım, babasının öldürüldüğünü düşünerek Müge Anlı’dan yardım istedi. Sema’nın babasının ölümünden sonra başına gelenler herkesi şok etti!

Üvey kardeşinin kendisini öldürtmek için kiralık katil tuttuğunu söyleyen Sema Hanım, “Babamı zehirledi, benim için de kiralık katil tuttu” dedi. Duyduklarına inanamayan Müge Anlı ve seyirciler şoke oldu!

Müge Anlı Nahit Şansal kimdir? Nahit Şansal olayı nedir? Neden öldü?

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Nahit Şansal olayı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Müge Anlı Nahit Şansal kimdir? Nahit Şansal olayı nedir? Neden öldü? Cevaplar haberimizde..

Nahit Şansal olayı nedir? Neden öldü? Nahit Şansal 83 yaşında İstanbul’da hayatını kaybetti. Kızı Sema babasını üvey kız kardeşinin öldürttüğünü bunun için kiralık katil tuttuğunu iddia ederken kendi hayatının da tehlikede olduğunu iddia ediyor.

Yapılan ilk açıklamaya göre iddialar karşısında Sema Hanım’ın üvey kız kardeşi sorulan sorular için “Şuan yorum yapmak istemiyorum dava devam ediyor.” ifadelerini kullanmıştır. 
Müge Anlı yaptığı açıklamada dava dosyasında da olduğu gibi Mustafa ve Burak isminde iki kiralık katil de kendilerini Sema’nın kız kardeşi İpek’in kendilerini tuttuğunu söyledi. 

Nahit Şansal’ın hemşireleri Güler Şansal’ın Nahit Şansal’ı kurumlarından aldığını sonrasında geldiğinde Şansal’ın sağlığı bozulmuştu. Evde birşey yapıldığını düşünüyorum. Biz bakarken çok sağlıklıydı. Çok konuşuyordu.

İzinden döndüğünde ise üç gün sonra yatalak olmuştu ve konuşmuyorlardı.” ifadelerini kullandı. Sema yaptığı açıklamada “Annenle beraber babamı öldürdün. Bundan artık şüphelenmiyorum eminim. İpek çık karşıma buraya geleceksin.

Senin neden çevrendeki insanlar ölüyor. Sen benim babama ne yaptın? Sen benim babamın bir mendilini alamadım o evden. Sen benim babamın evinde oturuyorsun. Sen kimsin? Sen ölüm makinesisin. Sen herkesi öldürüyorsun. ” ifadeleriyle duruma isyan etti. 

You cannot copy content of this page