Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsminar Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı?

07.11.2022
Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsminar Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsminar Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı?

Bilindiği üzere Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin çok güzel bir şekilde kıyasıya bir rekabetle yarıştığı, güzel, zeki ve deneyimli sunucu Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi her gün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşmaya devam ediyor ki hemde ne ediyor.

Yarışmada sunucu olan Zuhal Topal 23 Eylül 1976 İstanbul’da dünyaya geldi. Bilindiği üzere Zuhal Topal aslen Gaziantepli’dir. Zuhal Topal hanımefendi hiç göstermez ama 43 yaşındadır. Zuhal Topal hanımefendinin asıl mesleği ise oyunculuktur.

Zuhal Topal hanımefendinin sunduğu bu yarışmanın sonunucunda 1. olan yarışmaya 50.000 TL para ödülü veriliyor.

50.000 TL para ödülü olan ekranların en çok izlenen programları arasında yerini çoktan alan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı her hafta olduğu gibi bu hafta dason hız devam ediyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanıyor.

İsminar Yılmaz, Selma’ya karşı pideli köfte ile yarıştı ve kazanan taraf olarak açıklandı. Ardından da programa katılarak milyonların karşısına çıkacak.

Hafta sonundaki enerjisiyle ve elinin lezzetiyle ön plana çıkan yarışmacının performansı da bugünden merak konusu. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.

You cannot copy content of this page