Marine El Himer kimdir? Nereli? Marine El Himer Wikipedi, Marine El Himer Vikipedi

07.11.2022
Marine El Himer kimdir? Nereli? Marine El Himer Wikipedi, Marine El Himer Vikipedi

Marine El Himer kimdir? Nereli? Marine El Himer Wikipedi, Marine El Himer Vikipedi

Marine el Himer Fransız model ve reality show yıldızıdır.

Oceane adındaki ikiz kız kardeşi ve Gauthier isminde bir erkek kardeşi olan el Himer’in 1993’te Fransa’da doğsa da ailesinin kökeninin Fas’tan geldiği belirtiliyor.

Fransız basınında, el Himer’in üvey babasının yanında yetiştiği, uzun süre gerçek babası ve kökenlerinin nereden geldiğine ilişkin araştırmalar yaptığı, bu süreçte İslamiyet ile tanışarak Müslüman olduğu ifade ediliyor.

El Himer, resmi Instagram hesabından, Kabe’yi tavaf ettiği görsellerle bir camide kelime i şehadet getirdiğine ilişkin video paylaştı.

Paylaşımının altında “Bu anlar hayatımın en güzel günlerini gösteriyor.” ifadesini kullanan el Himer, aylar önce Müslüman olduğunu açıkladı.

Fransız model ve reality show yıldızı Marine el Himer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Müslüman olduğunu açıkladı. Himer, Kabe’nin önünde çekilen fotoğraflarını, “Bu anlar hayatımın en mutlu gününü gösteriyor” ifadeleriyle yayınladı.

El Himer, çıktığı manevi yolculuğun kendisini daima Allah’a yöneltmesini umduğunu belirterek, bu süreçte kendisine destek olan hayranlarına teşekkürlerini iletti.

Başka bir dine geçmenin utanılacak bir şey olmadığına dikkati çeken el Himer, aklı, kalbi ve ruhunun mutabakatı neticesinde İslam’ı seçtiğini vurguladı.

Fransız modelin paylaşımının altına hayranları da bu haberden memnuniyet duyduklarına, “el Himer’in simasının nurlandığına” ilişkin yorumlar yaptı.

Bir hayranı da “Bende Kur’an-ı Kerim’i tekrar tekrar okuma aşkı uyandırdın.” ifadesini kullandı.

You cannot copy content of this page