Konuşanlar 82.Bölüm Full İzleme adresi, nereden izlenir?

04.11.2022

Konuşanlar 82.Bölüm Full İzleme adresi, nereden izlenir?

Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Uzun aradan sonra yeniden karşınızda olan Konuşanlar 3.sezonu ile EXXEN ekranlarında sizlerle…

Cuma günü olunca Konuşanlar seyircisi hasretle yeni bölümü beklemeye koyuluyorlar. Her hafta kahkahaların havada uçuştuğu program bu hafta 82. bölümü ile ekranlara geliyor. İşte Exxen uygulamasının en rağbet gören içeriklerinden olan Hasan Can Kaya’nın sunumuyla Konuşanlar son bölüm sizlerle…

Son dönemin adından sıklıkla söz ettiren komedyenlerinden olan Hasan Can Kaya‘ya şöhretin kapılarını sonuna kadar açmış olan programı Konuşanlar bu hafta tam 81. bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. Hasan Can, yine konuklarına harika ve kahkaha dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Bir komedi programından fazlası olan Konuşanlar, seyircisi ile bütünleşmiş bir program yapıyor. İnteraktif olarak seyircilerin de katılımcı olarak yer aldığı Konuşanlar, ilk bölümünden itibaren insanları kahkahaya boğuyor.

İlk olarak YouTube’da yayınlanmaya başlayan Konuşanlar, çok izlenmesinin ardından Acun Ilıcalı’nın en önemli yatırımlarından bir tanesi olan dijital içerik uygulaması olan EXXEN’de yayınlanmaya başladı. Her hafta cuma günler EXXEN’de izleyicisi ile buluşan komedi programı izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Tam 70 bölümdür izleyicisi ile buluşan son dönemlerin en komik programı bugünde seyircisini güldürmeye hazırlanıyor. 7’den 70’in herkesin izlemek için sıraya girdiği Konuşanlar’ın 82. bölümünü bekleyenler Exxen‘e üye olarak her daim izleyebilirler.

Konuşanlar’ın 82. bölümünü yakında ekranlara geliyor. izlemek istiyorsanız eğer EXXEN’e üye olmadıysanız üye olup buradan izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 82.Bölüm Full İzleme adresi, nereden izlenir?

Konuşanlar 82. bölüm ile yayınlandı.

İzleyenleri gülme krizlerine sokan konuşanlar 82. bölüm ile yine zirvede açılış yaptı.

Exxen ekranlarında yayınlanan Konuşanlar son bölüm full izle! 3 Kasım 2022 Perşembe tarihinde Konuşanlar son bölüm full internete yüklendi.

Bu içeriği exxenden izleyebilirsiniz.

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor.

Sizler de dizi ve filmlere ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 TL. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin EXXEN”in tüm yapımlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

You cannot copy content of this page