Kadir Ezildi sevgilisi Eda kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir? Nereli? Eda Özkorucuklu kaç yaşında? Eda Özkorucuklu instagram

04.11.2022
Kadir Ezildi sevgilisi Eda kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir? Nereli? Eda Özkorucuklu kaç yaşında? Eda Özkorucuklu instagram

Kadir Ezildi sevgilisi Eda kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir? Nereli? Eda Özkorucuklu kaç yaşında? Eda Özkorucuklu instagram

Uzun zamandır ekranların sevilen yüzü haline gelen Ezildi, neredeyse evimizden biri gibi içten ve tatlı dilli. Belki de onu bu yüzden bu kadar sevdik. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Youtube’de katıldığı bir programda hayat hikayesi ile göz yaşlarına boğulmuştu.
“Babamı hatırlamıyorum ve yaşattıkları yüzünden onu affetmiyorum.”

Komik ve güler yüzlü sunucunun uzun süredir yalnız olduğu biliniyordu. Aşktan yana da pek şansı olmadığını söylüyordu.
Ancak sonunda onu sevgilisiyle diz dize görebildik!

Kadir Ezildi, Eda Özkorucuklu isimli sevgilisiyle ilişkilerini sosyal medyadan resmen ilan etti.

Eda Özkorucuklu instagramda @eda_ozkorucuklu kullanıcı adı ile bulunmaktadır.

27 yaşında olan Kadir Ezildi 19 Mart 1995 tarihinde dünyaya geldi.

Kadir Ezildi’nin aslen Konyalı olduğu biliniyor.

Aslen Konyalı olmasına karşın İstanbul’da yaşıyor.

Çocukluğundan bu yana temizlik işlerine ilgi duyan Ezildi’nin rahatsızlığı olduğu biliniyor.

Ezildi’nin “Obsesif Kompülsif Bozukluk” hastası olduğu belirtiliyor.

Temizlik konusunda aşırı titiz olan insanlara verilen bu tanımlama, onun için çok da sorun teşkil etmiyor. Çünkü bu özelliğini şu anda paraya ve hayat şekline çevirmiş durumda.

Yaptığı bazı röportajlarda temizlik takıntısı nedeniyle kız arkadaş bulmakta zorlandığını ifade eden ünlü isim sonunda kız arkadaşının ismini de açıkladı. Takipçileri paylaşıma resme aşka geldiler tarzında olumlu yorumları ile paylaşımı süslemeyi başardılar.

Kadir Ezildi’nin kız arkadaşının adı ise Eda Özkorucuklu olduğu öğrenildi.

Ancak mesleği ve kedisi hakkında henüz bir bilgiye sahip olunamadı. Gelecek olan programlarda ünlü ismin sevgilisi hakkında açıklama yapması beklenmekte.

Öte yandan bu paylaşımın ardından henüz çiftin bir paylaşımı gelmedi.

Kadir Ezildi son zamanlarda sıklıkla gündemde kalmayı başaran isimlerden arasında yer almakla birlikte son zamanlarda gelecek vaat eden ünlüler arasında da yer alıyor.

Sosyal medya adresini oldukça aktif bir şekilde kullanan Kadir Ezildi son paylaşımlarıyla herkesi şaşkına uğrattı. İsmi Eda olduğu bilinen kız arkadaşı da Kadir Ezildi ile fotoğrafını paylaşarak o saçlar illa okşanacak notunu düştü. Ünlü sunucunun hayranları ise Kadir aşka geldi diyerek yorum yaptılar. Temizlik takıntısı nedeniyle aşkı bulamadığını söyleyen Ezildi, boy boy mutluluk pozları vererek düşman çatlattı. Kız arkadaşının güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı. Birbirine çok yakıştırılan ikili resmen sosyal medyayı salladı. Ezildi’nin hayranları bu duruma en çok Kadir’in annesi sevinecek diyerek esprili yorumlara neden oldu. İşte Kadir Ezildi’nin çok merak edilen güzeller güzeli kız arkadaşı.

You cannot copy content of this page