Gibi 3. sezon izle, Gibi 3 sezon 1. bölüm full izle

01.11.2022

Gibi 3. sezon izle, Gibi 3 sezon 1. bölüm full izle

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle kavga etmekte usta olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri abartı derecede sorun çıkartan bir seviyeye getirirler.

Gibi ile eğlence yeni sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. İzlemek için hemen üye ol. Gibi 3.sezonu ile Exxen’de. Yılmaz, İlkkan ve Ersoy’un yeni maceralarına hazır mısınız? Belgeseller. Diziler. Hemen Üye Ol. İlk 7 Gün 1TL. Gibi dizisinin başrolünü Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç paylaşıyor. İkinci sezonda ana kadroya Ahmet Kürşat Öçalan dahil olmuştu. Ömer Sinir’in yönetmenliğini yaptığı ‘Gibi’nin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alırken, üçüncü sezonda hangi oyuncuların olacağı şimdiden merak konusu.

Gibi dizisi, Exxen platformuna özel olarak yayınlanmaktadır. Gibi 3. Sezon 1. Bölüm izlemek isteyenler GİBİ 3. SEZON 1. BÖLÜM İZLE’ye tıklayabilirler.

GİBİ 3. SEZON FRAGMANI İZLE

Exxen platformunun sevilen yapımları arasında yer alan Gibi dizisinin 3. sezon fragmanı 12 Ekim tarihinde izleyicileri ile buluştu. Yapımı Exxenden izleyebilirsiniz.

You cannot copy content of this page