Av.Gözdemir kimdir? Avukat Gökhan Özdemir kimdir? Gerçekte var mı? AV Gözdemir kimdir?

01.11.2022

Av.Gözdemir kimdir? Avukat Gökhan Özdemir kimdir? Gerçekte var mı? AV Gözdemir kimdir?

Web sitemizde Av.Gözdemir kimdir? Avukat Gökhan Özdemir kimdir? Gerçekte var mı? AV Gözdemir kimdir? gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır, bizlerde sizin için araştırdık.

Tarafımıza gelen bilgilere göre bu isimde mesajların geldiğidir.

Öncelikle gerçekten icra durumu var ise Yapılması gereken ilk şey icra takibinin durdurulması için dava açmaktır. Bu süreçte icranın durdurulması için mahkeme tarafından karar alınması gerekiyor.

İcra ve İflas Kanunu Md. 340 : Alacaklının onayı dahilinde icra dairesinde kararlaştırılan borcu ödeme taahhüdünü, geçerli bir sebebi olmadan ihlal eden borçlu, alacaklının şikâyeti üzerine üç aya kadar tazyik hapis cezası alabilir.

Avukat, borçlunun yararına dahi olsa taciz edici mesajlar gönderemez.

Google’da Avukat Gökhan Özdemir isimli bir avukatlık web sitesi bulunmaktadır. Fakat iletişim bilgileri bulunmamaktadır.

Cep telefonlarınıza gelen ‘sahte icra’ mesajlarına dikkat ediniz.

Uzmanların verdiği bilgilere göre Gerçek bir icra takip işlemi telefon ya da mesaj yoluyla iletilemiyor. Kanun, cebri icra yoluyla başlatılan takiplerin ancak insanlara tebligat yoluyla iletilebileceğini, şirketlerin ise ev tebligatı ile iletilebileceğini sınırlandırmış. Hakkınızda başlatılmış bir icra takip var ise mesaj veya arama yoluyla değil tebligat yoluyla ikamet adresine yapılabilir.

You cannot copy content of this page