Cici filmi oyuncuları Naz kimdir, gerçek adı ne?

31.10.2022
Cici filmi oyuncuları Naz kimdir, gerçek adı ne?

Cici filmi oyuncuları Naz kimdir, gerçek adı ne?

Cici, Berkun Oya’nın yazıp yönettiği, 30 Ekim 2022 tarihinde Netflix’te yayımlanan Türk dramatik filmi. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Nur Sürer, Okan Yalabık, Ayça Bingöl, Fatih Artman, Olgun Şimşek, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir ve Şevval Balkan yer almaktadır.

Örneğin Saliha’nın kızı Naz’ı oynayan tiyatro kökenli Şevval Balkan çok doğal bir oyunculuk sergiliyor.

Cici Filmi Nerede Çekildi? Cici Filmi hangi şehirde Çekildi? Cici Filmi hangi ilde Çekildi?

Başrollerinde Ayça Bingöl, Fatih Artman, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek ve Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin yer aldığı ve Berkun Oya’nın hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlendiği “Cici” filmi Netflix’te yayında.
2022’nin en çok beklenen filmi ve hem keyifli hem de sımsıcak bir hikayesi var.

Cici oyuncuları kimler?

Cici filminin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.

Cici filmi nerede çekildi?

Netflix’in orijinal Cici filminin nerede çekildiğine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Cici filmi, 1980’li yıllarda İç Anadolu Bölgesinde yaşayan bir ailenin hayatını konu almakdığı bilinmektedir.

Cici konusu ne?

Acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin yaklaşık 30 yıl sonra eski evlerinde buluşmasını anlatan Cici’de aradan geçen uzun yıllardan sonra gerçekleşen bu buluşmayla birlikte bastırılmış duygular ve sırlar ortaya çıktıkça eski yaralar yeniden açılıyor.

Cici filmi hangi yılları anlatıyor?

Cici filmi, 1980’li yıllarda İç Anadolu Bölgesinde yaşayan bir ailenin hayatını konu alan yeni bir Netflix filmidir. Aile, yaşadıkları acı bir kaybın ardından, yıllarca yaşadıkları yerden ayrılıp, şehre göç etmeye karar vermişlerdir. Aradan geçen 30 yılın ardından ise geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine geri döndüklerinde aile, yıllarca üstü kapalı duran gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmışlardır.

You cannot copy content of this page