Sait Kabak kimdir? Nerelidir? Sait Kabak kimi öldürdü? Neden öldürdü?

24.10.2022
Sait Kabak kimdir? Nerelidir? Sait Kabak kimi öldürdü? Neden öldürdü?

Sait Kabak kimdir? Nerelidir? Sait Kabak kimi öldürdü? Neden öldürdü?

Kamuran Güney, başından tüfekle vurulmuş bir halde tarlasında ölü bulunmuştu. Yapılan soruşturmanın ardından 30 yıllık arkadaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

İzmir Torbalı’da pazartesi günü Kamuran Güney, sabah saatlerinde tarlasına gitti. Evli ve 1 çocuk babası olan Günay eve dönmedi ve aramalara cevap vermedi.

Güney’i merak eden yakınları saat 15.00’de tarlaya gitti. Güney, kanlar içinde tarlada yatarken bulundu. Bunun üzerine yakınları sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, av tüfeği ile vurulan Güney’in yaşamını yitirdiğini tespit etti. Güney’in tarlada ölü bulunması ile soruşturma başlatıldı.

Kamuranı öldüren şahıs sosyal medya paylaşımında, “Abi gibi sevdiğim 30 yıllık dostum Kamuran Güney’in hayatını kaybettiğini öğrendim. Merhuma Allah rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin” ifadelerine yer vermişti.

T. Y.’in itirafı sonrası cinayet silahı, gömüldüğü Torbalı’ya bağlı Karakızlar Mahallesi’ndeki göletin kenarında bulundu. Yiğit’in ifadesinde cinayeti Sait Kabak’ın işlediğini söyledi.

Jandarmadaki işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen şüphelilerden Tamer Yiğit ile Sait Kabak tutuklandı, N.H. ise serbest bırakıldı.

Şüphelilerden Sait Kabak’ın, olayın ardından sosyal medya hesabından, “Abi gibi sevdiğim 30 yıllık dostum Kamuran Güney’in hayatını kaybettiğini öğrendim. Merhuma Allah rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin” ifadelerinin yer aldığı mesajı paylaştığı görüldü.

You cannot copy content of this page