Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Eşi Müge Anlı Kimdir?

13.07.2022
Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Eşi Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı geçtiğimiz haftalarda kendi programında evlilik haberini duyurmuştu. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine giren ünlü sunucu resmi sosyal medya hesabına “Yüzbaşıoğlu” soyadını da ekledi. Bu durumun ardından “Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında?” gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı. İşte Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu mesleği, hayatı ve biyografisi.

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha önce Adana’da da aynı görevde bulunmuştur.

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D’de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlendi.

You cannot copy content of this page