Deniz Işın kimdir? Nereli, kaç yaşında? Deniz Işın’ın oynadığı diziler neler?

21.06.2022
Deniz Işın kimdir? Nereli, kaç yaşında? Deniz Işın’ın oynadığı diziler neler?

Deniz Işın kimdir, nereli, kaç yaşında? Deniz Işın’ın oynadığı diziler neler?

28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu olan Deniz Işın, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı.

Deniz Işın kimdir, nereli, kaç yaşında? Deniz Işın’ın oynadığı diziler neler?

Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 İzmir doğumludur.

Deniz Işın, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı. 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

Aynı zamanda, reklam filmlerinde kendini gösteren Işın, 2018 yılında Türk Telekom reklamında, 2019 yılında ise Ülker Piko, Coca-Cola, Vodafone, Foxplay, Labne, Gratis, Ülker İkram, Teknosa ve Artema reklamlarında rol aldı. Fox Tv’de yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Yakında Star Tv’de yayınlanmaya başlayacak olan ‘İyi Günde Kötü Günde’ dizisinde Seda karakterini canlandıracak olan Deniz Işın; Murat Boz’un ‘Gece’ isimli video klibinde kamera karşısına geçti.

Masumiyet Dizisi “İrem” Deniz Işın Kimdir? Deniz Işın Kaç Yaşında ve Nereli?

28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu olan Deniz Işın, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

Aynı zamanda, reklam filmlerinde rol alan Işın, FOX’ta yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Daha sonra ‘İyi Günde Kötü Günde’ dizisinde yer aldı ve son olarak ‘Sefirin Kızı’ projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un ‘Gece’ isimli video klibinde de yer almaktadır. Şimdilerde ise ‘Masumiyet’ dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

You cannot copy content of this page