Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esma Ateş kimdir? Yemekteyiz Esma Ateş kaç yaşında, Esma Ateş Instagram adresi ne?

15.06.2022
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esma Ateş kimdir? Yemekteyiz Esma Ateş kaç yaşında, Esma Ateş Instagram adresi ne?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esma kimdir? Yemekteyiz Esma Ateş kaç yaşında, Esma Ateş Instagram adresi ne?

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının yeni yarışmacısı Esma Ateş’in gergin halleri dikkat çekti. Sevilen sunucu Zuhal Topal’ın sunduğu gündüz kuşağı programı Yemekteyiz’in yeni hafta yarışmacıları arasında yer alan 5 yarışmacı da sorgulanıyor. Yemekteyiz’in eğlenceli yarışmacısı Esma kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Esma kimdir?

Esma Ateş 30 yaşında. Annesi Adanlı, babası Vanlı. Bekar olan güzel yarışmacı televizyon sektöründe de yer aldı. Kendisini Erol Köse keşfetti ve Karakuyu programını birlikte yaptı. 1 Numara Magazin programında ise Volkan Öksüz ile birlikteydi. 100 bölüm boyunca Numberone Türk TV’de izleyicilerin karşısına çıktı. Terazi burcu. Yemek yemeyi çok seviyor. Kadınların bakımlı ellere sahip olması ve zarifliği önceliği. Şu anda da güzellik ve bakım merkezi var. @esmatesofficial’dır. 5 binden fazla takipçisi vardır. Bugünden itibaren sayının daha da artması bekleniyor.

‘Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir?’ sorusunun cevabı merak ediliyor. TV8’de Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ikinci gün yarışmacısı Esma, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Zuhal Topal Yemekteyiz Esma kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Esma Ateş nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar..

TV8 ekranlarında her hafta içi saat 16.00’da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz‘in bu haftaki yarışmacıları İdil Kuyucu, Esma Ateş, Derya Öktem, İsmet Tiryaki ve Ahmet Alp oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esma kimdir sorusu ile birlikte izleyiciler Esma Hanım’ı merak ediyor. Esma Ateş 30 yaşında olup, mimarlık okumuştur ancak şu an güzellik uzmanlığı yapmaktadır. Bekar olan Esma Hanım, Baba tarafından Van, anne tarafından ise Adanalıdır. Daha önce Number 1 TV başta olmak üzere ekranlarda sunuculuk ve yorumculuk yapmıştır.

Hijyene çok önem verdiğini söyleyen Esma Hanım, protez tırnaklarını çıkartmayacağını ancak eldiven kullanacağını belirtmiştir.

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Esma Ateş 30 yaşında. Annesi Adanalı, babası Vanlı. Bekar olan güzel yarışmacı televizyon sektöründe de yer aldı. Kendisini Erol Köse keşfetti ve Karakuyu programını birlikte yaptı. 1 Numara Magazin programında ise Volkan Öksüz ile birlikteydi. 100 bölüm boyunca Numberone Türk TV’de izleyicilerin karşısına çıktı. Terazi burcu. Yemek yemeyi çok seviyor. Kadınların bakımlı ellere sahip olması ve zarifliği önceliği. Şu anda da güzellik ve bakım merkezi var.

You cannot copy content of this page