Melis Sütşurup kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Melis Sütşurup’un biyografisi…

06.06.2022
Melis Sütşurup kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Melis Sütşurup’un biyografisi…

Melis Sütşurup kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Melis Sütşurup’un biyografisi…

Melis Sütşurup, 1989 yılında dünyaya geldi. Mustafa Sandal gibi bir evlilik yapan Sütşurup butik sahibir. 33 yaşında olan Sütşurup, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile dünya evine bir adım daha attı. Ailelerin tanıştığı ve evlilik planlarının olduğunu söyleyen çift, 19 Şubat 2022 tarihinde aile arasında bir törenle nişanlandılar. Daha sonra geçtiğimiz günlerde evlendiler.

Melis Sütşurup kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Melis Sütşurup’un biyografisi…

33 yaşında olan Melis Sütşurup, butik sahibidir. Mustafa Sandal gibi bir kez evlilik yapan ve ayrılan Sütşurup’un bir oğlu vardır.

2022 yılı itibarıyla 33 yaşında olan Sütşurup, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile dünya evine girmek için bir adım daha attı. Ailelerin tanıştığı ve evlilik planlarının olduğunu söyleyen çift, 19 Şubat 2022 tarihinde aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlandı geçtiğimiz günlerde evlendiler.

Melis Sütşurup kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte, Melis Sütşurup’un biyografisi…

Melis Sütşurup her ne kadar Mustafa Sandal ile olan nişanının ardından merak edilen bir isim olsa da genç kadın hakkında internette çok fazla bir bilgi bulunmuyor.

Bilinenler ise 1989 doğumlu olan ve bir butik işleten Melis Sütşurup’un daha önce bir evlilik yaptığı ve bu evliliğinden de bir oğlu bulunduğudur…

MUSTAFA SANDAL KİMDİR?

Adanalı Tülin İleri ve Erzincanlı Yusuf Sandal’ın oğlu olan Mustafa Sandal 11 Ocak 1970 tarihinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Tarabya’daki Özel Dost İlkokulu’nda tamamlayan ünlü popçu, daha sonra orta ve lise öğrenimi için İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Léman Koleji’ne gitti. Burada 8 yıllık tahsilinin ardından ABD’nin New Hampshire eyaletindeki New Hampshire Üniversitesi’nde eğitim almaya başladı. 1996 yılında Londra’ya yerleşen sanatçı Amerika’da yarım bıraktığı işletme eğitimine American College of London’da devam etti. Fransızca, İngilizce ve İtalyanca bilen Mustafa Sandal, askerliğini 1999 yılında bedelli olarak Malatya’da 28 gün yapmıştır. Denize ve uçuşa meraklı olan sanatçının pilotluk sertifikası ve tekne kaptanlığı ehliyeti bulunmaktadır.

2008 – 2018 tarihleri arasında Boşnak kökenli Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile evli kalan Mustafa Sandal’ın bu evlilikten Yavuz ve Yaman adında 2 erkek çocuğu vardır.

Melis Sütşurup biyografisi?

Melis Sütşurup 2022 itibari ile 33 yaşındadır. 1989 oğumlu olan Melis Sütşurup sosyetenin yakından tanıdığı isimlerdendir.

Melis Sütşurup aynı zamanda çok bilindik bir butik sahibidir. Mustafa Sandal gibi daha önce bir evlilik yaşayan Melis Sütşurup’un bu evlilikten bir de oğlu vardır.

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup birlikteliği geçtiğimiz Aralık 2018’de başlamıştı. İkilinin ilişkisi magazin dünyasında geniş yer buluyordu.

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup arasında kavgag ve ayrılık haberleri de basına yasımıştı.

Amerika’da Mustafa Sandal ile kavga eden ve apar topar İstanbul’a gelen Melis Sütşurup, Sandal’ın İstanbul’a gelmek yerine Paris’e gitmesi üzerine bu ilişkiyi bitirmişti.

Çift ilerleyen günlerde yeniden barıştıklarını duyurmuşlardı.

Fransa’dan döner dönmez aşkının gönlünü alan 49 yaşındaki popçu, 9 Haziran’da New York’ta verdiği konsere sosyetik güzeli de götürmüştü.

İkili geçtiğimiz günlerde sade bir nişan yaparak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup çifti önümüzdeki günlerde dünya evine girecek. 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da gerçekleşecek nikâh töreni yapılacak ve 10 Haziran’da ise Marmaris’te ailelerin ve dostların katılımıyla düğün yapıldı.

You cannot copy content of this page