Gürcan Yücel kimdir, nereli, kaç yaşında?

29.05.2022
Gürcan Yücel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gürcan Yücel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gürcan Yücel Kimdir, biyografi sitemizde Gürcan Yücel ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gürcan Yücel kaç yaşında?, Gürcan Yücel memleketi neresi, Gürcan Yücel evi nerede, Gürcan Yücel nereli, Gürcan Yücel instagram, Gürcan Yücel ile alakalı her detay yazımızda..

Gürcan Yücel Biyografi

Gürcan Yücel kaç yaşında, nereli, doğum tarihi, yaşı, instagram hesabı, burcu, aslen Kayseri mi memleketi? Gürcan Yücel Hande Kazanova eşi Gürcan Yücel vikipedi, wikipedia, yaşamı ve biyografi detayları? Gürcan Yücel ne iş yapıyor? Hande Kazanova Gürcan Yücel ne zaman evlendi? Hande Kazanova’nın çocuğu var mı?

Gürcan Yücel 1970 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Türkiye’nin saygın işadamları içinde bulunan Gürcan Yücel GGSoft yazılım şirketinin ortağıdır.

İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren GGSoft Yazılım, PaperWork süreç ve doküman yönetim çözümü alanında çalışmalarını sürdürmektedir. PaperWork, 1998 senesinden bugüne üyelerine elektronik arşivleme alanında hizmetlerini sürdürüyor

Gürcan Yücel Astroloji yazarı ve oyuncu Hande Kazanova ile 2009 senesinden bu yana düzeyli birlikteliğiyle magazin ve basın organlarında yer almaya başladı. Gürcan Yücel Hande Kazanova bu birlikteliklerini 2011 senesinde Como Gölü, İtalya’da evlilikle taçlandırdı. Gürcan Yücel Hande Kazanova’nın çocuğu var mı bilinmemektedir.

Gürcan Yücel Hande Kazanova İtalya Como Gölü’nde tertip edilen düğün merasimine oyuncu Berna Laçin ve Tolga Eşiz, yakın oyuncu arkadaşı Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, bunun yanı sıra Alegra Levi, Fratelli La Bufala Restaurant patronları KemalMargherita Okan, bunun bunun yanında ünlü yönetmen Ümmü Burhan ve Emre Arda katıldı. Gürcan Yücel eşi Hande Kazanova’nın gelinliği Rana-Berna Canok kardeşler aracılığıyla dizayn edilmiştır.

Gürcan Yücel instagram hesabı dışında doğrudan iletişim kurmak isteyenler için Gürcan Yücel Linkedin hesabına varabilirsiniz. Gürcan Yücel boyu, kilosu ve burcu bilgileri kısa süre içinde güncellenecektir.

You cannot copy content of this page