Gönül Dağı Behçet kimdir? Gönül Dağı Behçet Gerçekte kimdir? Cemil Şahin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

21.05.2022
Gönül Dağı Behçet kimdir? Gönül Dağı Behçet Gerçekte kimdir? Cemil Şahin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Gönül Dağı Behçet kimdir? Gönül Dağı Behçet Gerçekte kimdir? Cemil Şahin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Gönül Dağı dizisinde Cemil Şahin’in hayat verdiği Behçet’in Mezarcı İlyas’ın oğlu olduğu biliniyor.

Cemil Şahin kimdir?

8 Mart 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Cemil Şahin, Kahramanmaraş’ta büyümüştür. Çukurova Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk denemesini 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yaptı.

Gönül Dağı dizisine bir aile dahil oldu. Diziye Mezarcı İlyas karakteri ve onları oğulları ile kızı dahil oldu. Dizide Behçet karakteri Mezarcı İlyas’ın büyük oğlu olarak karşımıza çıkarken Behçet karakterini Cemil Şahin oynıyor.

Cemil Şahin 8 Mart 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiş Türk dizi ve sinema oyuncusudur.

8 Mart 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Cemil Şahin, Kahramanmaraş’ta büyümüştür. Çukurova Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yaşamıştır. 2012 yılında İşler Güçler dizisinde Cavit karakterini canlandırdı. 2013 yılında ilk filmi olan Düğün Dernek’te rol aldı. Asıl dönüm noktasını 2014-2015 yıllarında Kardeş Payı dizisindeki Pompacı Kartal tiplemesiyle çok fazla hayran kazanarak yaşadı. 2015 yılı içerisinde Düğün Dernek 2: Sünnet ve Kaçma Birader adlı filmlerde oynadı. 2016 yılında Olaylar Olaylar filminde oynadı. Sonrasında Ailecek Şaşkınız, Aşk Bu Mu, Şahane Hayaller gibi sinema filmlerinde rol alarak kariyerini sürdürdü. Şu sıralar TRT1 ekranlarında yayımlanan Gönül Dağı dizisinde Mezarcı İlyas’ın büyük oğlu olan Behçet karakterini canlandırmaktadır.

Nereli?

Aslen Trabzonludur. Balık burcundandır. 1.76 boyundadır. Twitter ve İnstagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram adresinde 67.400 takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise 16.100 takipçisi bulunmaktadır. Gönül Dağı dizisinde yer aldığı bölümler ilerledikçe de bu sayıların artış göstermeye devam etmesi beklenmektedir.

Gönül Dağı Behçet Cemil Şahin kimdir?

Cemil Şahin (d. 8 Mart 1986, Trabzon), Türk dizi ve sinema oyuncusu. 2014-2015 yıllarında yayınlanan Kardeş Payı dizisindeki Kartal karakteriyle tanınmaktadır. Cemil Şahin 10 Ekim 1985 yılında dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini İşler Güçler dizisinde Cavit karakteri ile gerçekleştirmiştir. Özellikle Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Kartal karakteri ile bir anda bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Bugüne kadar Arka Sokaklar, İşler Güçler, Düğün Dernek, Kardeş Payı, Düğün Dernek 2: Sünnet, Kaçma Birader, Olaylar Olaylar ve Ailecek Şaşkınız gibi sinema ve dizilerde rol almıştır. Kocaeli Gebze doğumlu başarılı oyuncu Cemil Şahin baba tarafından aslen Trabzon’ludur. Çukurova Üniversitesinde Lisans eğitimini tamamlamıştır.

You cannot copy content of this page