İstanbulda Alkollü Kadın polis ve arkadaşları Polise saldırıp kafasını yardı

07.05.2022

İstanbulda Alkollü Kadın polis ve arkadaşları polise saldırıp kafasını yardı

Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde gece yarısı bir otomobilin içerisinde içki içip yüksek sesle müzik dinleyen kadın polis G.K. ve 3 arkadaşı, kendilerinden kimlik isteyen polis ekiplerine saldırdı.

Görevli polisin başına vurup kafasını yaran grup, karakolda da hakaret ve saldırılarına devam etti.

Bahçelievler’de polis G.K ve 3 kadın arkadaşı gece yarısından sonra bir otomobilin içerisinde içki içip yüksek sesle müzik dinlemeye başladı. Devriye gezen polis ekipleri onları fark edip yanlarına gitti.

Aracın şoför koltuğunda oturan P.K. ekiplere kendisinin de polis olduğunu söyleyerek kimlik vermeyeceğini söyledi.

Arka koltukta oturan kişinin ise görevliler, “Sana ne kimlik göstereceğim alt devre? Sana rapor tutacağım” diyerek tehdit ettiği iddia edildi. Olay yerine trafik ekipleri çağrıldı. Takviye ekip çağırılınca gerginlik artınca Alkol etkisinde olan P.K. elindeki telefonu görevli polisin başına vurup kafasının sol kısmında açılma meydana gelmesine neden oldu. Araçtaki tek polis olan G. K.’ın yanında bulunan M. D.’nun ise polise mukavemetten suç kaydı olduğu ortaya çıktı ve yapılan alkol muayenesinde alkollü oldukları tespit edilerek konu ile ilgili gerekli soruşturma başlatıldı.

You cannot copy content of this page