Andre Lemmers kim? André Lemmers Instagram adresi, Andre Lemmers kimdir, kaç yaşında, nereli?

21.04.2022
Andre Lemmers kim? André Lemmers Instagram adresi, Andre Lemmers kimdir, kaç yaşında, nereli?

Andre Lemmers kim? André Lemmers Instagram adresi, Andre Lemmers kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yedi aydır yapımcı Andre Lemmers ile aşk yaşayan eski top model Adriana Lima (40), geçtiğimiz şubat ayında üçüncü kez anne olmaya hazırlandığını açıklamıştı. Çift, bebeklerinin cinsiyetini düzenledikleri parti ile duyurdu.

Andre Lemmers 22 Haziran 1981’de Los Angeles, California’da doğdu.

Adriana Lima ile nerede tanıştıklarına dair bir bilgi yok ancak Lemmers’ın eğlence sektöründe yer aldığı biliniyor. İkilinin bağlantısı hakkında Victoria’s Secret Meleklerinin de olabileceği iddia ediliyor.

Asıl adı Adriana Francssesca Lima olan Brezilyalı top model 12 Haziran 1981’de doğdu. Brezilya’nın Bahia şehrinde yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Lima, henüz 13 yaşındayken bir mağazada alışveriş yaparken keşfedildi. 
15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasına katıldı ve 1. seçildi. Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu. Ford Modellik Ajansı sayesinde New York’a taşındı. Burada başka bir ajans olan Elite Model Management ile anlaştı. 
1997-1998 yıllarında daha kariyerinin başında Vogue ve Marie Claire dergileri için moda çekimlerine katılı. 1,78 boyundaki Adriana Lima, ünlü giyim markalarının defilelerine çıktı. Daha sonra da birçok ünlü markanın yüzü oldu. 
Harper’s Bazaar ve Elle gibi önemli dergilere kapak olmaya başlayan Lima, Victoria’s Secret defilesinde ilk kez 1999 yılında yer aldı. Artık iyice tanınır hale gelen Lima, Heidi Klum ve Gisele Bündchen’le birlikte podyuma çıktı. 2003’te Victoria’s Secret defilesinin açılış mankeni oldu.
2005’te Pirelli takviminde yer alan Lima, defalarca “yaşayan en seksi kadın” seçildi. En çok kazanan ünlüler listesinde ilk yüze girdi. 
Adriana Lima, 14 Şubat 2009’da NBA’de oynayan basketbolcu Marko Jaric ile evlendi. 15 Kasım 2009’da ilk kızı Valentina dünyaya geldi. İkinci kızı Sienna ise 12 Eylül 2012’de dünyaya geldi. Adriana Lima, bir süre sonra kendisini aldatan eşi Marko Jaric’ten boşandı. 
Adriana Lima 2009 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı programa katıldı. Ilıcalı’nın davetlisi olarak çok kez Türkiye’ye gelen Adriana Lima’nın Ilıcalı ile evleneceği yönünde haberler de çıktı.

You cannot copy content of this page